Понад 2 мільйони гривень отримали місцеві бюджети Рівненщини

Землю необхідно використовувати ефективно, а за її використання отримувати орендну плату, яка наповнюватиме місцеві бюджети області. Таку мету переслідує обласна рада, приділяючи особливу увагу питанню оплати за використання земель об‘єктами енергетичної системи.

Голова обласної ради Михайло Кириллов, ще будучи рядовим депутатом, у листопаді 2012 року звернувся із депутатським запитом щодо проведення аналізу стану використання земель, наданих під об’єкти транспортування електроенергії в адміністративно-територіальних одиницях та населених пунктах області.

З того часу актуальність порушеної проблеми лише зросла і вже 25 жовтня 2013 року обласною радою прийнято рішення «Про використання земель енергетичної системи, які знаходяться поза межами населених пунктів області». Відтоді обласна рада постійно контролює його виконання, адже від цього залежить рівень наповнення місцевих бюджетів.

Тож за 9 місяців цього року місцеві громади від ПАТ «Рівнеобленерго» в свої бюджети отримали додаткові надходження у вигляді орендної плати у сумі 2 365 630,94 грн. Порівняно з аналогічним періодом 2013 року орендна плата, яку «Рівнеобленерго»  сплатило у бюджети органів місцевого самоврядування, збільшилась на 933,90 тис. грн.

Наразі продовжується укладання додаткових угод між енергогенеруючою компанією та місцевими радами.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.