Депутати Рівнеради хочуть забрати в суду приміщення

На сесії Рівнеради знову підняли питання створення у місті художнього музею. Це питання знову підняв депутат Рівнеради, представник радикальної партії Ляшка Олександр Лащук:

- Пропоную внести в порядок денний питання про розірвання договору оренду приміщення колишньої жіночої консультації на вулиці Драгоманова, 9, яке передали суду. Громада проти такого рішення. Тому пропоную депутатам визначитися.

Поставити це питання на голосування запропонувала і фракція «Свободи». А керівник фракції «Батьківщина» Олександр Курсик запропонував питання внести на розгляд сесії, але розглянути його на наступному засіданні, щоб не було порушення процедури.

Тим часом міський голова Володимир Хомко зауважив, що договір був укладено цілком законно і розірвати його можна тільки за згодою двох сторін.

- Це що зараз відбувається, це передвиборчий піар для тих хто «не в темі». Але якшо громада хоче мати там музей, а не суд, то хай так і буде. Давайте передамо приміщення в обласну власність. Хай обласна рада визначається, що їй потрібніше обласний музей чи обласний суд.

Втім депутати пропозицію Лащука не підтримали – лише 12 голосів. Тим часом Володимир Хомко свою пропозицію не ставив. У підсумку обговорення закінчилось криками «Ганьба» від відвідувачів сесії. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.