На Рівненщині голову Сарненської адміністрації звільнили через політичні переконання

Президент України Петро Порошенко 20 вересня своїм розпорядженням № 1031/2014-рп звільнив з посади голови Сарненської районної адміністрації Сергія Євтушка. Сам Сергій Миколайович пов’язує своє звільнення з позачерговими виборами Народних депутатів України, адже він збирається балотуватись до парламенту по мажоритарному виборчому округу № 156 (Березнівський, Костопільський, Сарненський райони) за підтримки партії ВО «Батьківщина».

Для екс-голови Сарненської адміністрації звільнення стало несподіванкою. На той момент Сергій Євтушок перебував у робочому відрядженні, про новину дізнався від друзів.

На запитання спостерігача Громадянської мережі ОПОРА, чи звільнення голови відбулось з політичних мотивів, Сергій Євтушок відповів - однозначно так.

- Жодних передумов для мого звільнення не було, чи соціально-економічних чи ще якихось. Це я пов’язую виключно з моїм балотуванням до парламенту. Як би це не було, це є право Президента, його думка, його вертикаль влади, - зазначає майбутній кандидат у нардепи. – Це сталось раптово, ніхто нічого не повідомляв. В понеділок, 22 вересня, на загал стало відомо що мене підтримав з’їзд політичної партії ВО «Батьківщина» як майбутнього кандидата в народні депутати України. Щоб не чекати понеділка-вівторка двадцятим числом мене звільнили, а вже в понеділок інформація з’явилась на сайті Президента».

Нагадуємо, що основним конкурентом Сергія Євтушка по 156-му виборчому окрузі буде Олександр Данильчук, висунутий з’їздом політичної партії «Блок Петра Порошенка» 14 вересня 2014 р.

Про це повідомили у ГМ «ОПОРА».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.