У школах Рівненщини почали вивчати ПДР

З ініціативи керівника Дубровицького райвідділу міліції Сергія Родзіна на території Дубровицького району правоохоронними органами із залученням працівників Державтоінспекції Дубровиччини у навчальних закладах проводяться цікаві та пізнавальні уроки із Правил дорожнього руху.

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області, днями працівники Дубровицького райвідділу на чолі з керівником із залученням Державтоінспекції спілкувалися з четвертокласниками однієї зі шкіл Дубровиці. Юним учасникам дорожнього руху розповіли про те, як слід поводитися на вулиці, аби не сталося лихо, нагадали про правила безпечної поведінки у транспорті.

Правоохоронці перевірили й закріпили їх знання на практиці, за допомогою пізнавальної вікторини. Дітлахи охоче відповідали на запитання та продемонстрували дуже добрі знання «головного закону доріг». Найактивніших дітей правоохоронці нагороджували світло відбиваючими «смайлами».

Також, в зв’язку з коротким світловим днем правоохоронці не забули нагадати малечі для чого служить світло відбиваючих елемент та його властивості при попаданні світла фар.Яким чином повинен кріпитися «флікер», аби водій міг помітити пішохода в темну пору доби. Кожний учень з задоволенням клеїли свій світлячок, які роздали працівники міліції,на учбових ранцях та верхньому одязі.

Наприкінці зустрічі правоохоронці разом з учнями розмалювали зебри, що розміщені неподалік їх школи надписами “подивись ліворуч” і “подивись праворуч”

— Пішохідні переходи, на яких ми розмістили надписи є дуже небезпечними, на них спостерігаємо інтенсивний дорожній рух. Ми сподіваємось, що глянувши на цей невеликий малюнок, кожен із дітлахів стане уважнішим, а відтак уникне небезпеки на дорозі, - зазначив начальник Дубровицького РВ підполковник міліції Сергій Родзін. – Це лише перша зі шкіл, такі заняття будуть проводитися і надалі по всьому Дубровицькому районі, наша задача вберегти дітлахів.

Дітки, наповнені позитивних вражень склали присягу завжди дотримуватись правил дорожнього руху, а керівництво навчального закладу подякувало правоохоронцям за цікаву та таку необхідну роботу по профілактиці дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.