На Рівненщині збирають ідеї для реалізації Стратегії розвитку

Рівненська ОДА за сприяння Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» розробляє План з реалізації Стратегії розвитку області на період до 2020 року.

Першим етапом є напрацювання органами влади, науковцями та громадськістю ідей проектів, що дозволять сформувати План реалізації Стратегії.

Ідеї проектів будуть детально проаналізовані робочою групою з розроблення Стратегії та експертами. За результатами цієї роботи буде сформовано каталог проектів регіонального розвитку на період до 2017 року і визначено джерела їх фінансування. За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії розвитку області.

Як повідомили в прес-службі Рівненської ОДА, усі зацікавлені у розвитку свого регіону можуть запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії (вимоги до підготовки проектних ідей та приклади їх написання розміщено на офіційній веб-сторінці облдержадміністрації у розділі «Економічний та соціальний розвиток. Підготовка проекту Стратегії розвитку області до 2020 року»).

Заповнені форми надсилайте до 17 жовтня 2014 року електронною поштою на адресу: ekon@icc.rv.ua з приміткою «До плану реалізації Стратегії».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.