Рівняни підтримують ідею викинути регіоналів у смітник

Останні два тижні суспільно-політичне життя міста Рівного крутиться навколо сесії обласної ради, що має відбутися 26 вересня. При цьому, цікавлять громадян не так питання порядку денного, як обіцянка лідера УНСО Олександра Пантюхова повикидати регіоналів на смітник.

Ідея такої радикальної форми люстрації, запропонованої представниками громадських організацій та Партії «Воля», активно обговорюється в місцевих засобах масової інформації, у громадському транспорті, на політичних форумах та у різних середовищах. Свою думку з цього приводу вже публічно висловили народні депутати від Рівненщини. Вони, виявляється, проти того щоб в прямому сенсі слова викидали на смітник дискредитованих чиновників, корупціонерів та політиків. Це, мовляв, потрібно робити цивілізовано, в переносному значенні та у визначеному законом руслі.Такої ж думки дотримується і головний регіонал Рівненської області, попередній керівник облдержадміністрації Василь Берташ. У своєму інтерв’ю він зазначив, що Олександр Пантюхов немає права погрожувати депутатам, яких обрав народ. Очевидно, що сам народ думку регіоналів та народних депутатів не поділяє.

24 жовтня представники УНСО провели серед мешканців Рівного опитування громадської думки. Перехожим задавали одне питання – чи підтримують вони ініціативу в буквальному сенсі слова викинути регіоналів у смітник?Відповідь всіх опитах була однозначно позитивною. Респонденти різних вікових категорій, статі та суспільного становища зазначили, що з перемогою революції у владі фактично не відбулося ніяких змін. На загальнонаціональному рівні керівництво держави зливає патріотів та зраджує інтереси України. У Рівненській області корупціонери та політики, які займали керівні посади за режиму Януковича, продовжують домінувати у владі, очолюють правоохоронні та контролюючі органи. Змінити ситуацію, на думку людей, можна виключно радикальними діями.

У той же час, сам Олександр Пантюхов поширив сьогодні інформацію, що на захист Берташа та компанії мобілізуються антиукраїнські сили з числа тітушок та жуликів. На своїй сторінці у Фейсбук лідер УНСО написав наступне:

- Сьогодні приємно здивували рівненські журналісти. Попередили мене, що регіонали проплатили у ЗМІ замовні публікації проти патріотів, які завтра викидатимуть їх у смітник. Взагалі я дуже вдячний людям, які останні два тижні відкрито чи анонімно висловлюють нам підтримку. Особлива подяка хлопцям, що попередили нас про мобілізацію антиукраїнських сил на захист Берташа і його команди. Ми готові зустріти цих тітушок і жуліків щоб раз і назавжди навчити їх поважати Україну і волю народу. Завтра стане початком реального кінця колишньої влади. Слава Україні.

на правах реклами

Ключові слова: 

Коментарі

і,не тільки аналів:)))перший -пішов:))ЦАР-в смітнику:))по факти,всі сцикуни..дядя вася,знову мабуть в теплі краї подався,а так хотілось і його в смітнику побачити http://sfera-tv.com.ua/index.php?m=news&d=view&nid=27691

повторюю,ти не рівнянин,ти штатний смоктун дяді васі??осміліли,уйобки анальні??

чудо,про яку правову країну ти кудахкаєш??що в цій країні змінилося від часів євнуховича???посади не продаються,сепари і вбивці під суду не випускаються,заступники прокурорів,що ці посади продають 160 га землі на сина не записують,армія не розпродається,бійців не зраджують???

Видно що у хлопців багато вільного часу ... не працюють мабуть )))____ або ж таки це і є їхня робота ;-)))

Рівняни та жителі області підтримують ідею- викинути Пантюхова та Кириллова (ще й прізвища москальські) в мусорник та облити гі..........м!!! Хто ще ЗА....!

Такими акціями ми показуємо світу що рухаемося не в європу , і навіть не в Азію чи Африку а туди де Макар пас овець, тому не потрібно робити з міста посміховисько , краща люстрація це вибори , а фізично тиснути на людину щоб він поинув свою посаду чи щось інше - це аморально і не личить нам , якщо ми будуємо демократичну країну

Придурки! Йдіть в АТО або ліс валіть якщо енергії забагато. Ми живемо в правовій країні, доки буде діяти цей беспредел безробітних маргіналів з дубінками? Коли вже настане Європа та цивілізація?

ушльопок ригоАНАЛьний,ти такий рівнянин,як я- марсіанин:))

рівняни підтримують ідею викинути продажне бидло-правий сектор на смітник...

Не забувайте за Грицайчука цей пенсіонер обкрадає наше багатство - ліс !!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.