Сесія Рівненської облради під загрозою зриву

Щойно завершилася спільна нарада активістів і керівників фракцій Рівненської облади. По її завершенню активісти зійшлися на думці, що рада має працювати, а повноваження мають скласти екс-регіонали і комуністи.

У свою чергу голова Рівненської облради Михайло Кириллов зазначив, що є прпозиція написати заяви на складання повноважень всім депутатам обласної ради. А повноваження можна передати Рівненській ОДА.

Це викликало обурення в активістів, мовляв, вони не хочуть, щоб всі фінансові потоки контролювала "Свобода", керуючи облдержадміністрацією.

Тоді Михайло Кириллов запропонував розпочати роботу сесію і реєстрацію присутніх депутатів.

Його перебив депутат облради від "Свободи" Олексій Бучинський, який зазначив, що фінансові потоки й так контролює ОДА, а коли він прийшов у так звану раду, то тут було дві третіх регіоналів. Тому, на його думку, така рада не може працювати.

Перепитії у сесійній залі продовжуються. Тим часом під різні вигуки депутати намагаються зареєструватися. За попередньою інформацією, наразі у залі присутньо 47 обласних обранці.

Чи розпочне роботу сьогодні сесія облради і чим завершаться суперечки в сесійній залі - читайте і дивіться в режимі он-лайн на сайті "ВСЕ".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.