Будівельники просять депутатів Рівненської облради погасити кредити

Будівельники брали кредити в банках, щоб звести соціальні об'єкти на території Рівненської області. Однак, за виконані роботи 2012 - 2013 роках держава не розрахувалася. Це ускладнює їх роботу.

Відтак, будівельники звернулися до депутатів прийняти рішення " Про погашення кредиторської заборгованості за роботи, виконані у 2013 році на об’єктах будівництва та реконструкції". На їх думку, це дозволить виплатити зарплату працівникам і ввести в експлуатацію вже готові об'єкти.

Натомість депутат облради Олексій Кособуцький пояснив, що ці об'єкти будувалися при попередній владі і мали фінансуватися із держбюджету. Нині ж ці борги хочуть погасити за рахунок залишку в обласному бюджеті. Тобто, зараз хочуть обнулити всі залишки.

Такий виступ депутата викликав вигуки "Ганьба" у сесійній залі.

У свою чергу депутат Ігор Брощук каже, що після будівельників можуть прийти й інші, кому заборгували кошти. Тому він каже, що краще звертатися до профільного міністерства, щоб воно виділило кошти.

На це голова облради Михайло Кириллов зазначив, що зверталися у міністерство, але там сказали, що область має свій бюджет і хай ним розпоряджається.

До цього голова ОДА Сергій Рибачок додав, що за борги потрібно платити.

- Зрозуміло, що на це мали б виділити кошти з державного бюджету, але нам ясно сказали, що грошей немає і не буде. Тому це питання потрібно вирішувати, - каже Сергій Рибачок.

У результаті тривалого обговорення депутати пішли на перерву. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.