Рівненського лікаря оштрафували за допомогу "відмазатись" від армії

Завершено судовий розгляд кримінального провадження та ухвалено вирок лікарю, який вчинив кримінальні правопорушення, що передбачені ч. 1 ст. 368 та ч. 1 ст. 366 КК України (одержання неправомірної вигоди та підроблення документів).

Встановлено, що лікар одного із закладів охорони здоровʼя Рівненщини одержав у липні 2014 року від мешканки Зарічненського району неправомірну вигоду в сумі 4 тис грн. за складання медичної документації, необхідної для подальшого звільнення її сина від проходження військової служби у Збройних Силах України.

- У ході досудового розслідування підозрюваний повністю визнав вину у вчиненні інкримінованих злочинів та уклав з прокурором угоду про визнання винуватості,— повідомив державний обвинувач, старший прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокурати області Андрій Бабич.

- Згідно з вироком Рівненського міського суду лікарю призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 20 400 грн. А також останнього позбавлено права займатись діяльністю з проведення медичних оглядів призовників, медичного обстеження за направленням військових комісаріатів та здійснення експертизи придатності юнаків призовного віку до військової служби, строком на 3 роки, - зазначив Андрій Бабич.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області. Вирок суду в законну силу ще не вступив. Учасники судового процесу мають право на його оскарження в передбачений законом термін.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.