Дайджест цікавого з мережі №10

Усім привіт. Це число дайджеста певним чином ювілейне - уже десять тижнів ділюся з вами тим, що цікавого побачив у мережі. Цього разу номер сбалансований - трохи цікавого, трохи захоплюючого, мотиваційного, корисного. Рекомендую одразу включити музичний трек із "десерту" - так буде смачніше :)

 

"Как получать удовольствие от жизни. Советы из книги "Поток"

Якось я почав читати книгу "Поток" (навіть завчив правильно вимовляти прізвище автора Чіксентміхайі), але потім закинув. Те, що я побачив цю рецензію, певно, "знак". Що треба таки її прочитати. І для вас це може бути "знак". Довідатися як відчувати себе щасливим. Постійно.

Когда Фрейда попросили дать рецепт счастья, он ответил: «Любить и работать».

 

"Грузинская мечта"

Це матеріал із сфери "для мотивації, для натхнення". До речі, у якості доповнення до історії Ірини – я знайомий із її сестрою, яка пару років тому перебралася жити у США і теж там себе добре почуває. Якщо чогось хочеш, то є кордонів не існує, є тільки перешкоди, котрі долаються.

Для меня это огромный скачок: из «корпоративного рабства» – в собственники бизнеса, да еще и в другой стране. Это такой двойной удар по психике, но я уже адаптировалась к жизни в Тбилиси и Грузии в целом. В большую компанию точно не пойду работать ни за какие коврижки.

 

"Списки пам’яток" (Конкурс "Вікі любить пам’ятки")

Клевань, памятник

Особисто я учора декілька годин завантажував світлини зі свого архіву, "бєзвозмєздно" віддаючи для потреб Вікіпедії фото памятників, церков etc., які я наробив у декількох районах (напишу про це якось у блозі). Скролячи списки, про багато чого дізнався про нашу Рівненщину – власне з цією метою (якщо не маєте чим поділитися) і раджу "погуляти" по посиланням.

 

"Facebook AdBlock"

Facebook Adblock

Певно, найкорисніший сервіс для тих, хто "заліпає" у Facebook через Chrome. Я вже протестував – життя без реклами таки є! :)

 

"Без фотошопа"

Одне слово – вау! Неймовірні фотографії!

 

"Бандерики"

Ці сувеніри мені видаються цікавими. А ще можна так допомогти армії.

У цей важкий для України час ми не можемо лишатися осторонь, тому віддаємо 10% прибутку від продажу сувенірів на потреби Збройних Сил України та добровольчих батальйонів. Гроші будуть перераховані волонтерам і підуть на закупівлю найнеобхідніших речей.

 

І НА ДЕСЕРТ

Відео

Лондонські дорожники малюють розмітку - хочу, щоб наші працювали так само.

Музика

Для того, щоб відчути увесь смак цієї композиції, треба неодмінно викрутити на повну баси... Смачнего!

Дайджест №1

Дайджест №2

Дайджест №3

Дайджест №4

Дайджест №5

Дайджест №6

Дайджест №7

Дайджест №8

Дайджест №9

 

Пропоную ознайомитися з моїми фотоблогами:

http://rivnephoto.tumblr.com

http://zhitomirphoto.tumblr.com

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.