Данильчук замість трибуни виступав у сміттєвому баку. ВІДЕО

Першого заступника голови Рівненської облради Олександра Данильчука вивели з приміщення Рівненської облради та викинули у смітник, під крики "Ганьба!" людей в масках.

Коментарі

Треба дзвонити 103, всіх "люстраторів" пов"язати в гамівні сорочки і відправити до психіатричної лікарні, в першу чергу Кучерука.

Батьки Кирілових, Пантюхових, Мітюхіних, Уляновських приїхали на українські землі з совітами будувати радянський рай. На Сході сьогодні сини таких самих воюють проти України, а тут на зажоді під "патріотичними" гаслами УНСО вони розхитують ситуацію на користь Росії. Ця робота оплачується досить добре, головне через страх просовувати молоді вседозволеність. Що й було зроблено вчора в Рівному, коли купка бидла диктувала свої умови більшості. Але все буде мати продовження. Розум а не сила, основа існування любої нації.

Вітаю! В Рівному відкрито "другий фронт" - за Путіна!!!
Невідомі в масках кричать, що вони влада, а льють воду на млин Путіна.
Діло не в Данильчуку, бог йому суддя. (Хоча його вибрали люди, розумні чи дурні, але вони за нього голосували на виборах)!
А хто ці в масках. Чому бояться, коли знущаються з представника певної групи людей, які обрали цього депутата. Навіщо розхитують і без того слабку українську владу.
А тому, що хочуть розвалити Україну. Тільки тому.
Але вони забувають, що розбрат українців - це головна зброя ПУТІНА!!!
Не буде української влади кривої, недолугої але законної, конституційної то прийде до нас російська влада Путіна, високоорганізована і безпощадна. І тоді, як в 1939, 1947-53 половина рівнян поїде до Сибіру та білих медведів, а когось і того гірше... Путін цяцькаться не буде.
Як би не хотілось почесати руки об українську владу пам'ятаймо, що російський ворог підступний і не раз вже захоплював рівненщину і саме через наші чвари.
Товариші в масках, є законий шлях зняти депутата, їдьте в його округ і знімайте його з тою громадою, яка його вибрала. Хто вам дав право з Рівного вирішувати за людей, з Березного симпатиків "Батьківщини" хто їх має представляти в обласній раді.
Хто дав право, цим в масках, робити із Рівненщини поліську ЛУГАНДУ.

яка адреса, довбень-кузя, мені шо Осух - припарений, шо Євтух - обрізаний, шо Данило-опущений.....БАЙДУЖЕ Просто соромно за купу дибілів, які ганьблять славу УНСО, яка ще в Чечні москаликів била. А зараз стоїть кодло ГІМНА з прапорами і кричать нісенітниці...ХАЙ ВАЛЯТЬ НА ФРОНТ

чого тоді ваші головні свободівці на донбас не їдуть.Тут уже всі знають вашу ІР адресу

довбо*оби, хай ...здують на донбас, а не піаряться...100 придурків викинули ще одного придурка у смітник...країна недолугих

А чому ці сміливці, які так майстерські не в Донецьку? Не захищають Державу від сепаратистів...

Відповідь напевно дуже проста - тому, що ці силачі відразу кладуть в штани від тих хто реально може дати нормальної здачі і відправити не тільки в смітник, а й назад запакованими. краще тут якогось царя в смітник вкинути і співати ла ла ла, а ніж займатись чимось корисним та дійсно достойним.

Євтушок ти дійсно бандіт. Ганьба тобі !!!!!!

нормально... тіпа цар-заслужив..чекаємо на дядю васю:))ну шо ви,рєбята:))))))))))))))))))

Ганьба Кучеруку і його тітушкам!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.