У міста Кузнецовськ тепер є свій логотип

12 вересня  відбулось підсумкове засідання, на якому було визначено проект-переможець конкурсу на створення логотипу міста Кузнецовськ.

Нагадаємо, що конкурс розпочався 1 лютого 2014 року та проводився відповідно до розпорядження міського голови від 25 грудня 2013 року № 354-р «Про проведення конкурсу на створення логотипу міста Кузнецовськ».

Усього протягом конкурсного періоду свої роботи подали 26 учасників різних вікових груп та на розгляд організаційного комітету з проведення конкурсу було представлено 55 зразків логотипу міста.

За результатами голосування членів організаційного комітету було обрано 16 ескізів, які отримали більшу кількість голосів та були запропоновані для громадського обговорення та голосування в соціальних мережах: вКонтакті, Однокласники, Фейсбук.

Впродовж одного місяця жителі нашого міста, різних куточків країни та із-за кордону віддавали свої голоси, надсилали пропозиції щодо зразків проектів логотипів.

Після завершення громадського обговорення, результати голосування та рейтинг робіт було представлено членам організаційного комітету з проведення конкурсу.

Як повідомляє прес-служба Кузнецовської міської ради, керуючись професіоналізмом, враховуючи громадське обговорення, підсумки голосування оргкомітету з проведення конкурсу було визначено переможця –  зразок № 6. За нього віддали свої голоси 17 членів оргкомітету. Після затвердження логотипу на сесії міської ради переможець отримає грамоту та грошову винагороду, а учасників  конкурсу буде відзначено подяками.

Крім того, незабаром планується провести виставку конкурсних робіт учасників.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.