На завершення будівництва Гурбінського монастиря потрібно ще 190 тисяч

Відкриття новозбудованого храму та освячення церковного Хреста у Гурбах відбулося днями в Гурбах.

Як повідомили у прес-службі Рівненської облради,дерев’яну церкву Воскресіння Христового в урочищі Гурби Здолбунівського району збудували швидкими темпами.  Вчора, 25 вересня урочисту літургію з нагоди завершення будівництва церкви очолив керуючий Рівненською  Єпархією УПЦ КП, архієпископРівненський і Острозький Ілларіон. По завершенню літургії на очах у жителів навколишніх сіл, паломників, духовенства та представників обласної влади будівельники встановили хрест на 25-метровій висоті.

Будівництво храму ініціював намісник Свято-Воскресенського чоловічого монастиря у Гурбах ієромонах Нифонт.  Усі роботи, окрім внутрішнього розпису плануютьзавершити  за місяць, а потому відразу відправлять Богослужіння та освятять храм.

Тим часом, як написав у «Фейсбуці» депутат Здолбунівської райради Сергій Кондрачук, храм ще не добудований, щоб завершити всі роботи потрібно ще близько 190 тисяч гривень.

«Щойно зателефонував намісник Гурбівського монастиря ієромонах Нифонт і все, що думає. На цей раз, все, що думає про прес-службу Рівненської ОДА. Справа в тім, що в минулий четвер там, на Гурбах, освятили та встановили купол та накупольний хрест на новозведеному храмі Воскресіння Христового. 

Прес-служба ОДА в матеріалі про цей захід, насамкінець написала: "Завершать усі роботи будівельники за місяць, після чого прихожани зможуть молитися вже у середині нового храму"... 

Отець Нифонт просив дослівно передати його слова: "Якщо подальше будівництво храму фінансуватиме РОДА, то, з такими темпами, як вони це роблять, будівництво триватиме ще 30 років. Щоб завершити усі роботи, потрібно ще 190 тисяч. Але, навіть якщо ці кошти хтось дасть зараз однією сумою, то перша служба в новому храмі буде не раніше ніж за рік. Писати, що через місяць - це (...багато епітетів... - К.С.) абсолютно не розбиратися в будівництві! Я лише підлогу встелю не раніше ніж за місяці 2-3!"», - йдеться у повідомленні Сергія Кондрачука.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.