Дубенчани продовжують допомогати військовим, які перебувають на Донбасі

Війна потребує ресурсів, тому Координаційний центр підтримки вояків АТО з Дубенщини при районній владі продовжує свою роботу.

Станом на 26 вересня координаційним центром через волонтерів закуплено та передано 118 кевларових касок, 63 бронежилети, 79 пар берців, 53 форми, 62 футболки, 35 військових светрів, 14 спальників, 27 пар наколінників та 22 пари налокітників, 27 пар тактичних окулярів, 10 балаклав, 6 комплектів термобілизни, 95 рацій, 6 бушлатів, 6 теплих штанів, 6 шапок, 6 гольфів, а також засоби гігієни, ліки, продукти харчування та ін.

- Велику частку внесли мої друзі приватні підприємці, якими було закуплено 26 касок, 4 бронежилети, тактичні окуляри, наколінники, налокітники та іншу амуніцію, також ними був придбаний та переданий нашим солдатам бінокль, планшет, GPS навігатор та тепловізор, - розповів голова Дубенської райради та один із організаторів координаційного центру Олександр Дехтярчук.

Як повідомляє прес-служба Дубенської районної ради, на жаль центр не може забезпечити всіх і зразу, оскільки не вистачає фінансових та матеріальних ресурсів, які надходять до нас від небайдужих громадян. Тому в черговий раз звертаємось до Вас, шановні мешканці Дубенщини, внести свою частку в підтримку здоров’я та боєздатності нашої армії. Ми працюємо за адресою: м. Дубно, вул. Д. Галицького, буд.17, тел.: 0 (3656) 4-31-03

Ключові слова: 

Коментарі

чого прибрали мій коментар про те що дехтярчук заникав для свого піару куплені за людські гроші каски й броніки??!! та про це все дубно говорить!

А сам, як завжди, ні копійки не дав. Все - "друзі-підприємці"...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.