Очільник Рівненщини: сміттєва люстрація - це не шлях до ЄС

Якби французи побачили рівненську сміттєву люстрацію, то шлях в ЄС нам би був закритий. Про це під час прес-конференції заявив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

- Нам треба розуміти, куди нам рухатися. Думаю, що якщо продовжувати в такому ж напрямку, то ми не до ЄС дойдемо. Якби, скажімо, французи побачили, що депутата викидають у сміттєвий бак, то зрозуміло б ,як вони відреагували, - додав Сергій Рибачок.

Ключові слова: 

Коментарі

недовно...бо,Моня Мойшевич-нуль без палочки,так інтриган середньої руки,під керівництвом Таньки Стельмах..

Високопосадовці центральних органів влади, призначені за квотою ВО "Свобода", продовжують працювати з чиновниками часів Віктора Януковича.
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2014/09/30/115443-perelik-ministriv-prodovzhuyut-p...

А в обласній раді всі чисті та пухнасті? Один Данильчук непотріб? Або всіх, або нікого. Бо виходить вибіркове правосуддя. А Михайло Кириллов відволікаючи увагу на інше, таким чином тихенько відійшов від питання своєї відставки. Бо якби на сесії був кворум, то крісло б під ним захиталося. А так дупка пригріта, думка про гарну режисуру гріє тіло. Однак чи довго ця молода політична зірка ще сяятиме на небосхилі, чи піде на смітник історії разом з регіоналами покаже час.

а Махніцкій(з недавніх пір,власник найдорожчого київського готелю Хаят),Мохник,Шувайка,які успішно очолили схеми папєрєдніків-чиї агенти???ніяк не визначусь,чи Мосаду(зважаючи на походження головного сволотівського фюрера),чи госдепу???Але ж,ніяк не Кремля,правда,українцю????

Українці власними руками роблять з представників п’ятої колони нових мучеників на радість Путіну і Кисельову. Тим більше, що вже йдеться не про зеленку чи борошно, а про дії, які можна і потрібно кваліфікувати за статтями Кримінального кодексу, і, звісно, все це немає нічого спільно з цивілізованим політичним дискусом.

Новітнім люстраторам хочеться лише порадити вмикати голову, в той момент коли вони відчувають в собі нестерпне бажання з’їздити комусь по пиці, щоб не перетворюватись на агентів кремлівської пропаганди.

PS. Псевдопатріоти на Рівненщині починали з погроз регіоналам, хоча ні одного регіонала не тронули, а тепер пригають на губернатора-свободівця. Розхитують і без того слабку українську владу.
Рівняни обережно, ці люди - це агенти Кремля, хоча прикриваються українськими гаслами.

))))))))))))))

Cпочатку сама процедура здалася дикунством. А потім виникло питання:"А як??? Коли все "схвачено и за все заплачено". Коли людині кажуть:"Відійди!!!" По-барабану!!! Даеш в депутати, щоб отримати імунітет. Вже й по віку можна було б перепочити. Ні, аж шкура тріщить. Один вихід -смітник!!! Нехай про нащадків з таким іміджем людина подумає.

Чому чиновник боїться люстрації?

Про люстрацію в Україні нині не говорить хіба що зовсім байдужий чи лінивий. Водночас у цьому сенсі суспільство (навіть попри війну) старається записати себе до двох таборів . Перший – це ті, хто за люстрацію. Другий – її противники. Серед останніх, як мені стало зрозуміло з останніх публікацій у пресі, – начальник головного управління юстиції у Рівненській області Степан Данилюк, котрий очолює цю установу при різних владах до десятка років. Чому противник? Тому що категорично відмовилися проходити очищення перед люстраційним комітетом.
Загалом на початок про власне люстрацію. Це слово походить від латинського слова «lustratio» – «очищення засобами жертвоприношень». Для суспільства люстрація ніщо не інше як процес очищення влади від конкретних організацій та осіб, причетних до злочинів проти народу. Бо так чином суспільство вибудовує стіну захисту від повернення до диктатури.
На жаль, Україна не провела очищення влади після здобуття незалежності, не зробила висновків зі свого колоніального минулого, не надала йому справедливої оцінки, не засудила злочини проти українського народу та осіб, причетних до цього. З огляду на це, процес люстрації в нинішньому часі, даруйте за тавтологію, був більший ніж на часі.
По-друге, якщо вдатися до висловлювань особистості світового масштабу, першого президента Чехії Вацлава Гавела, то він, відповідаючи на запитання «Навіщо Ви проводите люстрацію і даєте молодим владу в руки – вони ж нічого не вміють?» відповів: «Краще п’ять років помилок, ніж п’ятдесят років саботажу».
Відтак закономірно постає питання: «А хто ж насамперед не хоче люстрації? Тут цілком зрозуміло: ті, хто її боїться. Бо людина, за душею якої немає гріха перед суспільством, йде на громадський опит без всякого сумніву та роздуму.
По-друге, хто мав би насамперед пропагувати люстрацію. Ні, не громадські організації. Не ініціативні групи. А, як на мене, ті державні органи, на яких найбільше падає корупційна тінь. В тому числі й правоохоронні.
Тому якраз на цьому тлі якимись незрозумілими, а то й дивними виглядають роздуми та діяння тих людей, які повинні стежити не тільки за чистотою правосуддя, але й за тими мірками, за якими будуватиметься нове суспільство. А заодно тих людей, які категорично відмовлялися від спілкування з «Громадською організацією «Неполітичне об‘єднання «Люстраційний комітет у Рівненській області».
Один із аргументів відмови від приходу на засідання люстраційного комітету, як заявляє Степан Данилюк, це: «…не варто перетворювати люстраційний комітет, на який суспільство покладає такі великі надії по очищенню, в організацію сімейного підряду, що ми вже маємо на практиці. Авантюристам і особам з великими амбіціями там не місце. Не потрібно в черговий раз розчаровувати людей». І це при тому, що члени люстраційного комітету домагаються лиш одного – правди від чиновників.
Далі: «Звинувачення у вимаганні хабарів за покривання протиправної діяльності нотаріусів, такі ж безглузді як і ті, що я ворог держави Україна та агент ФСБ. Звісно, надати письмові докази «люстраторам», що ти не агент ФСБ, складно». Що тут порадиш чиновнику: «Просто прийти на люстраційний комітет і все, в чому правий, переконливо довести. А не вдаватися до того, що я, мовляв, «подавав люстраторам, які до мене звертались, виключно з поваги до них, усю відповідну інформацію у письмовій формі».
Загалом складається враження, що частина чиновників не те, що не готова предстати перед своєрідним люстраційним ситом. Вона цього абсолютно не бажає. Чому? Питання в даному випадку, як прийнято казати, абсолютно риторичне.
Але і на нього все-таки доведеться відповідати. Бо, доки писалися ці роздуми, український парламент все-таки прийняв такий довгоочікуваний люстраційний закон. Вірніше, закон «Про очищення влади», відповідно до якого вводиться проведення перевірок під час вирішення питання про можливе призначення громадян на посади в органах влади, а також для тих, хто перебуває на державних посадах.
І буквально з самих початків існування цього документа почалося активне втілення його у життя. Мається на увазі так звана сміттєво-бачна процесія. Тобто активісти почали кидати «заплямованих» депутатів, чиновників до сміттєвих баків. Таких фактів уже чимало. Особисто я абсолютно не вітаю їх, хоч і розумію, в чому корінь їхнього виникнення. Загалом, як на мене, люстрація – це не каральна операція і не порушення прав людини, а фільтр і процедура для недопущення до влади тих, хто там працював раніше і при цьому має «гріхи» перед законом. У тому числі й корупційні. Тобто, у кого в наявності такі гріхи, тому нікуди не дітися, треба відповідати за них. Хто ж без таких гріхів, тому треба просто довести свою правоту. І дуже справедливо, що відтепер ухилитися від процедури очищення не дано і не дозволено нікому, хто потрапляє в рамкові положення закону «Про очищення влади».

А тирити майно/землю, казнокрадствувати, брехати - це, звісно, офігєнно по-європейськи.

Б.ть, так і хочеться розхєрачити до кісток рило будь-якому під.расу-чиновнику, котрий починає розглагольствувати "по-європєйскі/нє-паєвропєйскі", розкатуючи на Лєксусах при зарплаті 5,000 грн. Сором'язливо плутаючи (взагалі не згадуючи) причини та наслідки.

Рибачок, і сам опинишся в сміттєбаку! Засунемо, незважаючи на комплєкцію!

Скоро ще вішати почнемо, раз ви такі йолопи, не розумієте останнього попередження.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.