Рівненським журналістом і волонтером займеться міліція

Журналістом сайту "ВСЕ" та волонтером групи "Допомога армії - Рівне" Юрієм Дюгом зацікавились правоохоронні органи. Як написав на своїй сторінці у "Фейсбук" сам журналіст, заяву на нього в міліцію написала, член громадського "Люстраційного комітету" Лілія Москальова.

"ну що солдати , міліціюнери та прикордонники та інші силовики, помагайте тепер собі самі. А я у вязницю за волонтерство. Лілічка москальова на писала заяву і міліцію і на мене . Простужений іду добровільно здаватися в МВС:-) Добровільно:-) все буде гут:-)" - написав Юрій Дюг.

Ліля Москальова добре відома в політичних колах Ріненщини. З її ім'ям пов'язані гучні скандали та суди проти журналістів порталу "4 влада". Окрім того обличчя пані Лілії відоме рівнянам зі сторінок місцевого глянцю та рекламних площин (на фото).

Коментарі

хочеш туди свого язика-носа засунути???

Да что вы этим Дюг-ам тут доказываете? Как только тема уйдёт из горячих, все ваши комменты потрут как неугодные, и всё равно картинка будет шоколадная. Это типично для данного сайта, а сайт - типичен для Ровно.

краще про самальотік,за куєву тисячу євриків,при реальній ціні в пару сотень:)))при сприянні Моні Мойшевича,під чітким керівництвом Таньки-сто баксів:))))))))))або Дюг -лох неграмотний(навіть ,судячи по правопису),або хітропоєбаний маланєц,як і той,що самальотік провозив через кордон...а всі-маладци-маладци:(((гроші,то людські...

в москольової між ногами видно геть кепсько. жме так, що голова відмовляє

Самозванцев -люстраторов для начала самих нужно "простерилизовать".Хамят и грозяться даже в поликлиниках, как "неотесанные бабы"- бо видишь ли ОНА-ЛЮСТРАторка!!

Дуже влучна характеристика:
Скандальная Сволочь… Хам трамвайный. Баба базарная. Получает удовольствие от конфликтов как таковых.
Отмазки: бессмысленный текст, обильно сдобренный матом - на повышенных тонах.

Юрій май якусь гідність і будь нарешті чоловіком! Для чого ти пишеш про особисте життя Москальової? Це низько і не професійно! Боятися тобі в міліції немає чого, навіть якщо і щось нариють ти знаєш, хто тобі поможе вилізти. А ці дитячі розборки - просто смішно)))

Що за люстраційний комітет, він законий??? Ким він вибраний та ким вибрані члени цього комітетуту? Зараз кожний може писати заяви один на одного. Нікого не хочу образити, але в мене склалось враження, що де хто просто не може зрозуміти (бо напевно постійно діяв за корупційними схемами та крав), як волонтери можуть працювати чесно та не красти. Дякую.

Навіщо показувати "ображену гідність", коли можна (і навіть треба!) відзвітувати за людські кошти... Це заохотить людей і в подальшому надавати допомогу, якщо вони будуть чітко усвдомлювати на що вона витрачається...

Дюг, я вже втомилась для вас і ваших адептів пояснювати - спілкуватись із солдатами треба . І до нас вони також приїжджають і розповідають про те, що відбувається там Сході. Найчастіше ми чуємо, що відбувається геноцид українців таким збоченим способом. І як би ви були журналістом , то зайнялись би справжньою журналістською роботою і писали б денно і нощно на своєму сайті, що бюджет розкрадають через міністерство оборони і солдати не забезпечені в повній мірі тим, чим потрібно. І не замовкали б ні на хвилину, що мільйони і мільярди гривен відмиваються на війні і на смертях тих же солдат про яких ви так картинно "турбуєтесь". Писали б, що цю війну олігархи ведуть за переділ ресурсу і влада неукраїнська вже поздавала все що можна було здати путіну , бо переживають за свій бізнес, а не за країну. І що ті самі солдати - заручники чужої волі. А тут ще ви із своїми бізнесзамашками. Але бізнес не роблять на зібраних людьми коштах. І ви повинні були це розуміти, коли взялися за волонтерство. Тут публічно треба звітувати, а не погрожувати всім і усувати "конкурентів" методом звернення в міліцію. Ви ж натравили на той же "Руєвит" перевірку ? Ми ж не займаємось волонтерством - то чому ЛК не може звернутися з аналогічною пропозицією перевірити тепер вас?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.