Міліція Рівненщини виявила 17 борделів та 94 повії

Торгівля людьми у період неоголошеної війни в Україні процвітає. Жебрацтво "біженців Донбасу" в усіх обласних центрах, гвалтування та знущання над дівчатами та жінками, які живуть у зоні АТО, боргова кабала – всі ці види порушення прав людини у період кризи в державі набувають нових форм торгівлі людьми. Про ці проблеми говорили під час зустрічі із представниками громадських організацій та правоохоронцями Рівненщини.

- Торгівля людьми – це порушення прав людини в першу чергу. Здебільшого українці достатньо знають про цю проблему в нашій державі, проте переконані, що з ними цього ніколи не трапиться. Сьогодні злочинці знаходять нові способи вербування людей такі як: втягування у боргову кабалу, примусове сурогатне материнство, випадків дуже багато. Зараз в Україні посилились міграційні потоки, адже біженці зі сходу залишились без місця проживання і вони активно шукають роботу, тому є ризики потрапляння їх у "рабські умови праці", - розповіла під час прес-конференції голова правління УПГІ "Чайка" Лариса Гунько.

За 10 років роботи громадської організації "Чайка" надали допомогу близько 250 людям, які постраждали від торгівлі людьми, в тому числі і чоловікам, що потрапили у трудове рабство. Основною проблемою залишається те, що люди не готові звертатись у правоохоронні органи, щоб не згадувати про ті події, які з ними стались та не брати участь у кримінальному процесі. До слова, у департамент соціального захисту про надання статусу постраждалого від торгівлі людьми ще не звернувся ні один житель області.

Як повідомила старший інспектор СЗГ УМВС в Рівненській області Ольга Олійник, впродовж 2014 року по лінії торгівлі людьми та злочинів проти моралі, працівниками підрозділу виявлено та внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 123 кримінальних правопорушень, з яких скеровано до суду – 84 проваджень. А саме за статтями КК України:

- ст. 301 КК (вивезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) – 59
- ст. 302 КК (створення або утримання місць розпусти і звідництво) – 17
- ст. 358 КК (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, іх збут, використання підроблених документів) – 3
- ст. 190 КК (шахрайство) – 5.

Для отримання статусу постраждалого від торгівлі людьми необхідно звернутись за адресою вул.Словацького, тел. 22-11-80, 26-67-22

Також громадська організація "Чайка" готова надати допомогу тим, хто постраждав від торгівлі людьми - вул. Д. Гальцького 16 (5 пов.) – 23-43-48, 23-34-57

Центр соціально-психологічної допомоги вулю Дубенська 71а тел. 63-24-22

Ключові слова: 

Коментарі

ну,дик,маєш руки-не для скуки:)))))))))))

Тепер все життя буду цнотливим

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.