Ув'язнені працюють на "Санком-Рівне"

Для забезпечення виконання державної політики у сфері виконання кримінальних покарань та організації виробничо-господарської діяльності засуджені залучаються до суспільно корисної праці в установах виконання покарань Рівненської області.

Як повідомив старший інспектор сектору економіки управління ДПтС України в Рівненській області Ярослав Пророк, так, з метою виконання «Державної програми охорони навколишнього природного середовища», розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації «Про організацію роботи щодо створення нових робочих місць для засуджених, покращення соціально-побутових умов тримання засуджених, що утримуються, та осіб, які звільнились з установ виконання покарань Рівненської області на 2011-2015 роки» керівництвом Городищенської виправної колонії (No96) налагоджено співпрацю з ТзОВ «Санком-Рівне» по виготовленню контейнерів для збору ПЕТ-пляшок.

- Виготовлення даної продукції дала можливість додатково працевлаштувати 10 засуджених, - розповідає начальник колонії Юрій Луцук.

Рік тому в Рівному, компанія «Санком» встановила перші окремі контейнери для збору пластикових пляшок. Сортування сміття полегшує подальшу утилізацію і дозволяє переробляти велику частину відходів, тим самим, зберігаючи довкілля і природні ресурси.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.