Сьогодні мер Рівного подякує прийомним батькам

У вівторок, 30 вересня о 14.00 в залі засідань Рівненського міськвиконкому (вул. Соборна, 12А) відбудеться вручення подяк міського голови прийомним батькам, які взяли на виховання в свої сім’ї дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та соціальним працівникам, які сприяють розвитку національного усиновлення, з нагоди Дня усиновлення.

День усиновлення відзначається в Україні з 2009 року. У зв’язку із великою суспільну значущістю  усиновлення  в  забезпеченні права  кожної  дитини  на виховання в сім'ї та з метою підтримки та розвитку національного усиновлення, зазначається в Указі Президента України від 27.11.2008 року, встановлено нове державне свято України – День усиновлення.

В службі у справах дітей Рівненського міськвиконкому на обліку перебуває 215 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них:  176  -  влаштовано на виховання у сім’ї опікунів та піклувальників, 9 - в прийомні сім’ї, 13 - в дитячі будинки сімейного типу. Потребують влаштування в сімю 17 дітей, які виховуються в інтернатних закладах.

З 32 дітей, які залишились без батьківського піклування у 2014 році - 30 влаштовано в сім`ї (23 -  під опіку/піклування; 3 - в прийомні сім’ї; 1 - в дитячий будинок сімейного типу; 3 – усиновлено). Вирішується питання про усиновлення двох  дітей, які тимчасово перебувають у державних закладах.

 У 2014 році створено нову прийомну сім’ю та дитячий будинок сімейного типу.  Всього в місті функціонує 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і 5 прийомних сімей в яких виховуються 13 прийомних дітей.

Як повідомляє прес-служба Рівненської міської ради, за 9 місяців цього року в Рівному усиновлено 19 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.  6 сімей перебувають на обліку в службі у справах дітей як такі, що виявили бажання усиновити дитину.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.