У Рівному відбудеться "Осінній турнір з Emotional Mafia"

Осінній турнір з Emotional Mafia відбудеться між всіма мафіозами Рвного вже 1 жовтня. Під час заходу на кожного очікує: задоволення від гри в Мафію, за яке ще й нараховуються турнірні бали, і задоволення від спілкування з цікавими людьми. Ексклюзивна турнірна формула (максимально уніфікована) дозволяє досягти переможних лаврів, як новачкам, так і мафіозним асам. У "MAFIA CLUB ІНВЕСТ" є вже результати , коли учасниця, яка грала вперше, виборола друге місце, використовуючи тільки свої сильні сторони: інтуїцію та вміння справлятись з власними емоціями. В турній залік входитиме три гри. Таож передбачені цінні партнерські призи для переможців турніру.

Вхід по дрес-коду у осінніх тонах мафіозного стилю. 

Також саме з жовтня  "MAFIA CLUB ІНВЕСТ" пропонує мафіозі нову цікаву ігрову роль «Оракул». Бажаючі бути Оракулом, грають з усіма, але не приймають участі в обоговоренні. Мафіозне місто, має можливість запитати у Оракула, хто на його думку є «мафія», а хто «мирний». Оракул відповідає на такі запитання так, як він думає, і ця відповідь ні дочого його не змушує. Йому не потрібно говорити неправду, хитрувати. Оракул має можливість в реальному часі перевірити свою інтуіцію, вміння читати «людей». Вартість участі в ролі «Оракул» становить всього 50гривень. Кількість «Оракулів» : на один ігровий стіл - 1 «Оракул».

Шановні наші мафіозі! Якщо Ви вже грали в мафію хоча б один раз, запросіть на Осінній турнір з Emotional Mafia трьох своїх друзів, які ще не грали в мафію, і Ви гарантовано отримаєте смачний мафіозний приз :)

*Реєстраційний внесок 100 грн. Для постійних членів нашого клубу – 80 грн., при оплаті внеску після 30.09.2014 вартість участі становитиме 100 грн. 

Доступні різні варіанти оплати: готівковим, безготівковим розрахунком, на карту Приватбанку.

Місце проведення Ресторан «Марлен», м.Рівне, вул..А.Грушевського, 13
Дата проведення 01.10.2014, початок о 19-00, офіційне відкриття турніру о 19-30. Обов’язкова попередня реєстрація на участь в Турнірі за тел. (067)3621131 – Донна Роза.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.