Діти Вербської школи-інтернату допомогли армії

Дійшов свого фінішу благодійний аукціон дитячих малюнків «Діти за перемогу України!» В підсумку інтернет-аукціону було зібрано 820 гривень. За ці  кошти альянсівці придбали бушлат, військову форму, термоодяг та балаклаву. Ці речі чекають на свого майбутнього власника, солдата АТО з Дубенщини, та будуть передані особисто в руки найближчими днями. Організатором аукціону є ДМГО «Національний Альянс».  

Двотижневий аукціон стартував 4 вересня, після відвідин членами Національного Альянсу Вербської школи-інтернату, вихованці якої намалювали малюнки на патріотичні теми, майбутнє та сьогодення України, нашу перемогу та мир, яких вони так чекають. Дитячі шедеври стали лотами аукціону. Всі охочі могли за правилами благодійного аукціону придбати вибрані ними малюнки, фото яких знаходяться на сторінці в соціальній мережі: http://vk.com/dutunazaukrainu. Стартова ціна одного малюнка становила 10 грн.

 В результаті із 53 представлених на інтернет-аукціоні малюнків було придбано 23, запропоновані учасниками ціни за один патріотичний шедевр коливались від 10 до 100 грн. Малюнки передані своїм власникам.  Дякуємо всім, хто долучився до акції та допоміг здійснити добу справу – допомогти українській армії.

Про це повідомляє прес-служба ДМГО "Національний Альянс".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.