3 жовтня – продовження скандальної сесії Рівнеоблради

У п'ятницю, 3 жовтня, відбудеться ІІ пленарне засідання сесії обласної ради. Початок об 11-00 год. в сесійній залі облради (майд.Просвіти, 2, ІІІ пов.).

Депутати продовжать розгляд питань порядку денного 27-ї сесії, повідомляє прес-служба Рівненської облради. 

Нагадаємо, перше пленарне засідання сесії відбулося 26 вересня. Проте депутати із запланованих 65 питань, розглянули лише 15. Адже розпочалася сесія із тривалим запізненням через сміттєві перипетії. Зокрема, заступника голови облради Олександра Данильчука активісти викинули у смітник. Також вимагали від екс-регіоналів скласти депутатські повноваження.

У вівторок, 30 вересня сесія облради мала продовжити свою роботу. Та з невідомих причин сесію пересли.

Ключові слова: 

Коментарі

Я незнаю хто такий В.Берташ, але добре знаю пі.........рів Кириллова, Патюха і драну п......ку стельмах-сто баксів!!

йоптить, "люди-коментатори", кожен ваш комент на сайті (про що говорять IP 62.244.26.182, IP 95.69.246.13) це ніщо інше як облизування дупи регіоналів, скажіть, а ви як кидатимете Кириллова й інших у смітник, язик від дупи Берташа відірвете чи ні?

Для Таньки сто баксів і Пантюхова то дуже багато честі. Це всього навсього прикормлені шавки Кірілова. Вони свої грішки робили з дозволу шефа. Зато з усього того бєлого дома першого треба викинуть у смітник Кірілова. Два рази. Один раз за хабарі, за те що бессовісно крав у такі важкі часи для всіх простих людей, що стільки шкоди зробив області. А другий раз за те що підла морда зрадив ідею Майдану.

На цей раз будемо викидати на смітник "солодку трійцю": Кириллова, Пантюхова на чолі з танькою сто баксів. Збір бажаючих, які хочуть взяти участь в цьому шоу о 10.00 на м-ні Просвіти, 2

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.