На Рівненщині моніторитимуть енергоспоживання

Рівненська облрада підтримала оперативний моніторинг енергоспоживання в бюджетних установах. Для практичної реалізації цього завдання буде створена електронна база даних оперативного моніторингу енергоспоживання через мережу Інтернет, до якої органи виконавчої влади вноситимуть інформацію  щодо споживання теплової, електричної енергії, холодної та гарячої води бюджетними установами області.

Як повідомили у прес-службі установи, обласною радою у ході пленарного засідання 26 вересня внесено зміни до обласної програми енергоефективності на 2011-2015 роки, якими затверджено заходи щодо здійснення оперативного моніторингу енергоспоживання бюджетними установами області. Виконавцем заходів визначено департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації, який має придбати та організувати супровід, обслуговування ліцензійного програмного забезпечення для енергомоніторингу, а також надавати звіти за результатами моніторингу.

Натомість органи виконавчої влади, всі установи, заклади, організації, які фінансуються з місцевих бюджетів, будуть здійснювати облік та подаватимуть інформацію щодо обсягів споживання енергетичних ресурсів департаменту.

На переконання депутатського корпусу обласної ради такий облік сприятиме економії споживання енергоресурсів.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.