Рівнян просять вимагати від влади більшого та знімати відеоролики

В рамках всеукраїнської ініціативи з вимірювання Індексу публічності Громадянська мережа ОПОРА оголошує конкурс на найкращий ролик про відкритість місцевого самоврядування

Термін проведення Конкурсу: 1 по 14 жовтня 2014 року – прийом заявок учасників; 15 жовтня – визначення переможців; 16 жовтня – оголошення автора найкращого ролика!

Мета Конкурсу: популяризація більшої прозорості, відкритості і підзвітності у діяльності місцевої влади та стимулювання громадської активності у сфері доступу до публічної інформації за допомогою використання сучасних мультимедійних технологій.

Тема Конкурсу: «Публічність влади: вимагай більшого!» – у короткому відеоролику необхідно доступно показати, яким чином громадяни можуть реалізувати свої право на свободу інформацію; як вони можуть контролювати владу і чому важливо це робити. Також ролик може розкривати різні аспекти публічності в діяльності органів місцевої влади.
 
 Для участі в Конкурсі необхідно:
• зняти короткий відеоролик з хронометражем до 2 хвилин (оптимально 60-80 секунд)
• надіслати його на скриньку rivne@opora.org.ua разом з короткою довідкою про автора.
 
Відеоролик може бути графічним, ігровим (постановочним) або комбінованим; містити аудіосупровід, текст, коментарі, оформлення додатковими ефектами, тощо. Відеоматеріали надсилаються на CD або DVD-дисках і/або через мережу Інтернет. Адреса для відправлення: Рівне, Словацького 3а, офіс 7 абоrivne@opora.org.ua
 
Оцінку робіт, поданих на конкурс буде проводити колективне журі, до якого увійдуть організатори Конкурсу. Критерії оцінки конкурсних робіт: оригінальність авторського задуму; зрозумілість ролика цільовій аудиторії; відповідність змісту теми; складність реалізації.

До участі запрошуються усі зацікавлені громадяни з Рівненської області. Учасник дізнається про свою перемогу письмово шляхом отримання повідомлення на його/її електронну пошту 14 жовтня. Офіційні результати Конкурсу будуть оприлюднені на сайті ОПОРИ (http://opora.rv.ua) і сайті Мережі вимірювання Індексу публічності (http://www.publicityindex.org/)

Переможець Конкурсу отримає грошову винагороду в розмірі 1000 гривень. Також відео-робота демонструватиметься під час заходів в рамках відзначення Тижня доступу до публічної інформації. За додатковою згодою, в Інтернеті можуть розміщуватися відео-роботи інших учасників, які були надіслані для участі та відповідають вимогам Конкурсу.

Конкурс проводиться в рамках проекту «Вимірювання індексу публічності місцевого самоврядування», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.