Рівненські волонтери передали у зону АТО три автомобілі

Громадська організація "Будівельний сектор Рівненщини" 11 вересня передала бійцям батальйону "Горинь" багатофункціональний позашляховик "Ніссан террано" для виконання батальйоном бойових задач і транспортування поранених бійців.

 

 

 

Даний автомобіль був переданий батальйону "Горинь" у зону АТО за посередництва голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка.

Також 22 вересня, за участі волонтерів, за матеріальної підтримки компанії "INTER BETON" передали ще два реанімаційні автомобілі швидкої допомоги "Фольксваген Т4" у зону виконання бойових завдань рівненських бійців.

Коментарі

Сожгут его как и сотни других вместе с упоротыми идиотами внутри. Сомнений нет.

Сожгут его как и сотни других вместе с упоротыми идиотами внутри. Сомнений нет.
Не за тех воюете.

Люди, які придбали вміють самі передавати, так що не потрібно чіплятись до слів. Вони чужі фото собі не чіпляють на груди. То може " ІНТЕР БЕТОН" завезе і "ПЕРЕДАСТЬ" в зону АТО бетону для будівництва бліндажів, або бетонних перекриттів. А ще там потрібно багато ЧОГО. Якщо цікаво можу написати список.

"INTER BETON", реанімобіль "Фольксваген Т4" що на фото передали не ви. Ви пропіарились!!!

До реанімобіля "Фольксваген Т4" що на фото, "INTER BETON" не має жодного відношення. Цей автмобіль був придбаний за гроші громади автомобілістів Рівного, а також не байдужих жителів Рівненщини. І був переданий АВТОМОБІЛІСТАМИ особисто в руки бійцям батальйону.

написано-"передали", а не "придбали"

Шановні " волонтери " автомобіль що на фото був придбаний не за ваші кошти, а за кошти небайдужих людей міста Рівного. Особливо "Фольксваген Т4", на який здавали кошти люди що займаються автомобілями, своїми силами фарбували, заправляли та переганяли з закордону та ще передали інші речі. Тож не потрібно присвоювати собі чужі регалії.

Перш ніж писати потрібно купити автомобіль в дійсності!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.