Рівне озеленять в честь ювілею Шевченка

До Рівного завітають науковці з Волині, Львівщини, Тернопільщини, Закарпаття, Житомирщини, Київщини, Черкащини, Чернігівщини, а також із Канади. Дослідники візьмуть участь у науковій конференції, присвяченій 200-літтю з дня народження Великого Кобзаря. Відбудеться захід 3-го жовтня, о 9-30, у Рівненському обласному краєзнавчому музеї.

Пленарне засідання проходитимуть у Рівненському обласному краєзнавчому музеї, секційні - у Державному історико-культурному заповіднику м. Дубно.

Доробки дослідників, які представляють третю частину країни, та представників української діаспори, присвячені життєвому та творчому шляху однієї з найвизначніших постатей вітчизняної історії, його впливам на різні царини діяльності українського суспільства. Вони надруковані у черговому числі «Наукових записок Рівненського обласного краєзнавчого музею».

Перед початком роботи конференції на території музею відбудеться висадка дерев (калина, горобина) - на пам'ять про відзначення 200-літнього ювілею Тараса Шевченка - одного із найвизначніших вчителів українського народу. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.