Завтра депутатів Рівнеоблради в смітник не викидатимуть

Депутатів Рівненської обласної ради, які входили до Партії Регіонів і Комуністичної партії, під час другого пленарного засідання сесії, яке відбудеться 3 жовтня, у смітник не викидатимуть. Принаймні, члени рівненської міської організації УНСО. Про це повідомив командир обласного УНСО Ярослав Гранітний.

Він зазначив, що не підтримує сміттєву люстрацію, яку 26 вересня започаткували в Рівному члени міської організації УНСО. За словами Гранітного, зараз є наказ командира всеукраїнського УНСО не продовжувати цю практику. Тому завтра під час сесії облради нікого не планують викидати у смітник.

Нагадаємо, 26 вересня під час сесії облради викинули у смітник заступника голови облради Олександра Данильчука. Також активісти хотіли викинути екс-регіоналів, але до цього не дійшло.

Ключові слова: 

Коментарі

хрєн,рєдькі нє слащє...клоуни...а,що очолював старий маразматик Шухєвич,який йде на вибори в лавах бойового підера???правду кажуть,що природа відпочиває на дітях...

У інтерв’ю одному з інтернет-видань Рівного, Ярослав Гранітний зазначив, що «не підтримує сміттєву люстрацію», яку розпочали УНСОвці по відношенню до комуністів та регіоналів (зокрема, до Олександра Данильчука). Цією заявою він засвідчує свою прихильність до минулої влади та підтримку політики партії регіонів і зрадників України.
Якщо ж завтрашня сесія облради пройде спокійно, то лише для того, щоб депутати нарешті зібралися та проголосували важливі питання з максимальною ефективністю для області, а не тому, що так сказав Гранітний

УКРАЇНСЬКА НАРОДНА САМООБОРОНА РІВНЕНЩИНИ ОФІЦІЙНО ЗАЯВЛЯЄ:

Після загибелі Олександра Музичка (Сашко Білий) рівненську обласну організацію УНСО очолив Андрій Мітюхін. Також, він є головою міської організації УНСО. Олександр Пантюхов є заступником міської органіції УНСО.
Українська націоналістична самооборона, яку очолює Гранітний немає жодного відношення до УНСО і ії представників в нашій області. Гранітний перекручує факти, використовуючи абревіатуру і символіку УНСО.
Ярослав Петрушин (Гранітний) ніколи не був командиром УНСО на Рівненщині і таким не являється. Так само, він не є членом організації УНСО (Українська народна самооборона) ще з березня, коли його вигнав Сашко Білий, зірвавши з нього шеврони УНСО. Всі його заяви вважаємо чорним піаром та початком передвиборчої кампанії.
Українська народна самооборона (УНСО) заснована ще в 1991 році. http://uk.wikipedia.org/wiki/УНА-УНСО

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.