У Рівному новозбудований дитячий майданчик вже розвалюється

Батьки, які живуть в районі автовокзалу на вулиці Київська скаржаться на якість нещодавно відкритого міською владою дитячого майданчика.

У листі до редакції сайту "ВСЕ" місцеві мешканці написали, що дитячий майданчик на Пагорбі Слави руйнується і його стан загрожує здоров'ю дітей.

- Більше місяця тому в парку біля Пагорбу Слави рівненським міським головою В. Хомком спільно з меценатами було відкрито новий дитячий майданчик, який за його словами коштував 60 000 гривень.

Все добре для дітей і це похвально якби не одне але... Те що майданчик зробили якось-так на швидкоруч - Бог зним, головне, що є. Однак, обурює той факт, що йому немає ще і двох місяців, а вже майданчик руйнується і розпадається.

Висилаємо фото головної гірки майданчику, яка під натиском наших діток - тріснула. Це жах, там наші діти граються.

Там багато такого - з інших гірок болти позлітали, що скоро жесть з'їде, в машини куди діти залізають бавитись дошки відвалились.

Дай Бог щоб цей майданчик хоч півроку протримався. Після цього не скажеш, що він 60 000 гривень коштує.

Шановна редакція опублікуйте це - хай люди подивляться, що міська влада навіть дитячий майданчик по толку зробити не може, не говорячи вже про глобальні проекти, - йдеться у листі.

Урочисте відкриття дитячого містечка у районі Пагорба Слави відбулось наприкінці серпня.

Як повідомляли з Рівнеради, цей проект повністю профінансував один із банків. Усі елементи майданчика для Пагорба Слави привезли з Луцька. Туди входять два великих ігрових комплекси: один для маленьких діток і один – для старших, всього – 4 гойдалки, пісочниця, ігрове авто та 4 лавочки.

Коментарі

"житячий майданчик" - це супер! Кривошеєєв, невже у вас у ворді не встановлена перевірка правопису?! Не кажу вже, що перечитати бодай раз автору не завадило!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.