У Рівному відбудеться акустичний концерт від Freddy Marx Street

12 жовтня відбудеться концерт Freddy Marx Street,у форматі квартирника у приміщенні експериментального театру “МЕТР”, що на Соборній, 14А.

Freddy Marx Street музикант із непересічним талантом, максимально відвертий, свободолюбний і неординарний. 12 жовтня у Рівному відбудеться його акустичний концерт у межах європейського туру на підтримку альбому “To Go With You” (2014).

Він грав у метрополітені та на вулицях Нью-Йорка, виступав на сценах у Німеччині, Франції, Нідерландах, Латвії, Польщі... його знають і люблять у багатьох містах України.

Кожен його концерт це окрема історія. Кожна його пісня максимально чуттєва та гостра. Ще на жодному виступі не було такого, щоб публіка залишалася байдужою до безпосередніх і щирих розповідей хлопця із розкуйовдженим волоссям і гітарою через плече.

Його не даремно часом називають “нью-йоркським” музикантом. Довгий час Freddy Marx проживав у цьому мегаполісі, перевіряючи себе на міцність, а свою музику на справжність.

Перший виступ Freddy Marx Street у Рівному відбувся біля трьох років тому. Тоді Макс приїжджав разом із режисером Сашком Брамою для презентації проекту “New York, my dreams”, в основі якого закладено власне нью-йоркський досвід творення і виживання, спостереження за персонажами, відчуття міста й епохи.

Початок о 19:00.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.