"Рівнепаливо" продало техніку, щоб виплатити заборговані зарплати

Працівникам «Рівнепаливо» почали виплачувати заборговані зарплати. Поблеми на підприємстві розпочалися 3 роки. У прес-службі Рівненської обласної ради наголошують, що через бездарний менеджмент, заборгованість нарощувалася. КП облради «Рівнепаливо» було доведене до плачевного стану, внаслідок чого не могло виконувати покладені на нього функції. Жертвами такого управління стали працівники підприємства, які залишилися без зарплатні на тривалий час.

- Основне завдання, яке ми мали виконати – це розрахуватися з людьми. Скажу відверто, цей процес  спочатку відверто затягувався й лише після прямого й жорсткого втручання в ситуацію, вдалося добитися погашення заборгованості перед працівниками, - розповідає голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

Рішення про ліквідацію було прийняте попередньою владою ще в жовтні 2013 року. Однак це жодним чином не вплинуло на повернення заборгованості людям. Тож вже цього року у квітні місяці депутати прийняли рішення у встановленому чинним законодавством порядку вжити заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості, здійснення розрахунків з кредиторами та скласти ліквідаційний баланс підприємства.

 - Для того  щоб розрахуватися з боргами, в тому числі закрити питання по заробітній платі,  на аукціоні довелося продати кілька одиниць техніки. І з вилучених коштів було сплачено соціальні внески, податки і погашено левову частку заборгованості з заробітної плати, - продовжує Михайло Кириллов.
Крім того вдалося закрити всі зобов’язання перед кредиторами. Загалом, сума боргів складала 1 мільйон 200 тисяч гривень. Станом на сьогодні, за інформацією керівника КП «Рівнепаливо» Зіновія Іванціва, залишок боргу по зарплатні складає 33 тисячі 19 гривень й 45 тисяч 615 гривень становить інша заборгованість.

Ключові слова: 

Коментарі

Ага, вже не ті часи )))) ностальджі.... тендери..... бабло не тіче рікою вже ))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.