Он лайн трансляція скандальної "смітникової" Рівнеоблради

Сьогодні у Рівному відбудеться друге пленарне засідання скандальної сесії Рівненської обласної ради.
 

Початок сесії об 11:00.

13:02

Рівненська облрада хоче надати статус учасника АТО усім добровольцям

Депутати Рівненської обласної ради звернулись до уряду та Верховної ради з проханням надати статус учасника АТО усім бійцям добровольчих батальйонів. 

12:18

Перший замголови Рівнеоблради відмовився від доплат

Перший заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Данильчук запропонував депутатам не розглядати питання про оплату своєї праці.

Нагадаємо, що депутати мали розглянути і затвердити доплати до посадового окладу Олександру Данильчуку. Перший заступник голови попросив зекономлені на зарплаті кошти передати на операцію хворій дитині. Тим часом питання про доплати заступнику голови облради Степану Павлюку депутати голосували, але не підтримали.

12:01

Завгосп Рівнеоблради хоче видобувати нафту

Внести зміни до статуту комунального підприємства  "Управління майновим комплексом Рівненської обласної ради" запопонувало керівництво ради.

Згідно із проектом рішення, у статуті підприємства мав би з'явитися пункт, який дозволяє проводити георозвідку та дослідний видобуток корисних копалин, нафти та газу.

Про це під час виступу повідомив керівник комунального підприємства Валентин Кирилюк.

Однак, депутати дане питання не підтримали - не вистачило голосів.

11:46

Бійці рівненської "Горині" запрошують любителів камуфляжу у АТО

На засіданні сесії Рівненської обласної ради виступили бійці батальйону "Горинь".

Вони зауважили, що батальйон вкрай незадовільно забезпечений технікою, а наявна техніка потребує капітального ремонту.

Також бійці проти того, щоб у "Горинь" мобілізовували військових з інших регіонів і робили його всеукраїнським. Кажуть, це вплини на дисципліну.

Крім того бійці звернулися до рівнян, які полюбляють ходити в мирному місті в камуфляжній формі: 

- Ми прийшли на сесію в цивільному, бо тут не війна. І хочемо сказати, що всі любителі красуватися камуфляжем в Рівному можуть їхати до нас в батальйон на Донбас та показувати там свій патріотизм, - зал зустрів цю заяву оплесками.

11:33

Депутати облради погасили державні борги перед будівельниками

Депутати Рівнеоблради проголосували за виділення 17 мільйонів гривень для виплати заборгованості перед будівельниками за спорудження та ремонт дитячих садочків та шкіл. Це рішення депутати обговорювали два засідання поспіль.

11:23

На сесію Рівнеоблради обмежили доступ

Сьогоднішнє засідання сесії Рівненської обласної рад відбувається без суперечок та зіткнень. Приміщення обласної ради пікетують лише будівельники. Нагадаємо, що на минулій сесії представники націоналістичних організацій влаштували коридор ганьби та викинули в смітник першого заступника голови обласної ради Олександра Данильчука. В результаті сесія заледве розпочалась, а депутати не розглянули й половини питань та покинули сесійну залу.

Сьогодні ж керівники ради вирішили упередити можливий зрив засідання та ввели обов’язкову реєстрацію відвідувачів сесії. Таке рішення мотивували малою кількістю місць для відвідувачів. В залі присутні представники будівельних організацій та бійці батальйону «Горинь». 

Депутатів Рівненської облради викидали у смітник. Он лайн

Першого заступника голови Рівненської облради Олександра Данильчука вивели з приміщення Рівненської облради та викинули у смітник, під крики "Ганьба!" людей в масках.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.