Депутати Рівненської райради проситимуть Президента запустити сміттєпереробний завод

Депутати Рівненської районної ради сьогодні мають прийняти звернення до керівництва України щодо відновлення роботи Рівненського сміттєпереробного заводу. Це питання включено до порядку денного.

У тексті звернення зазначається наступне:

"В умовах припинення постачання газу в Україну з боку Російської Федерації, простоювання сміттєпереробного заводу через неузгодженість законів є злочином проти суверенітету власної держави! Адже завод, крім свого позитивного впливу на екологічну ситуацію в регіоні, розрахований на виготовлення альтернативного палива, яке у всіх розвинених країнах уже давно стало замінником дорогого російського газу.

Тому просимо негайно розглянути та прийняти всі необхідні Закони та Постанови, щоб запустити перший в Україні сміттєпереробний завод та створити можливості для роботи аналогічних підприємств по всій країні".

Нагадаємо, урочисто завод відкрили 25 червня 2013 року. А вже у грудні виявилось, що підприємство не може працювати через прогалини у законодавстві і завод зупинили. У липні в Рівному розпочали збір підписів під зверненням до керівництва країни за відновлення роботи сміттєпереробного заводу. Нині його підтримали більше 25 тисяч рівнян. Також звернення підтримали депутати Рівненської міської і Сарненської районної рад.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.