Депутати Рівнерайради підтримали дешевший тариф на тепло для Квасилова

Що робити з тарифом на теплопостачання для мешканців Квасилова - вирішують депутати Рівненської районної ради. Наразі їм пропонують підвищити тариф на теплопостачання до 11 гривень 32 копійок за 1 метр квадратний. Тим часом у Рівному цей тариф становит 10 гривень 84 копійки за метр квадратний.

Підприємство "Рівнерайкомуненергія" вважає запропонований тариф економічнообгрунтованим, тим часом мешканці Квасилова кажуть, що такий тариф їм не по кишені, адже півзарплати доведеться віддавати на оплату тепла.

Як варіант виходу з ситуації, деякі депутати пропонують встановлювати автономне опалення і запроваджувати енергозберігаючі технології. Та проблема в тому, що не всім мешканцям це під силу. Тому потрібно шукати шляхи співфінансування встановлення автономного опалення.

Також надійшла низка пропозицій, в тому числі, й відкласти питання на довивчення. 

Тим часом керівник комунпідприємства каже, що для Рівного тариф затверджує національна комісія і датує їм різницю у вартості, а комуненергії - ні.

А депутат Віталій Миронюк запропонував створити комісію, яка б вивчила це питання і через два тижні зібрати позачергову сесію, на якій прийняти рішення.

Голова райради Володимир Пилипчук каже, що це все добре, але якщо зараз люди оформлять субсидії і тариф буде піднятий, то в них знову виникнуть проблеми.

Після тривалого обговорення депутати почали голосувати всі пропозиції:

Першу пропозицію, затвердити тариф розміром у 11 гривень 32 копійки не підтримав жоден із присутніх депутатів.

Другу пропозицію - тариф розміром 10 гривень 60 копійок зняли з розгляду.

Третю пропозицію - тариф на рівні Рівного 10 гривень 83 копійки підтримали 39 районних обранців. Для вивчення можливості встановлення такої комісії депутати створять відповідну комісію.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.