Рівненські УНСОвці обурені заявою кандидата в нардепи

Українська націоналістична самооборона, яку очолює Ярослав Гранітний немає жодного відношення до УНСО і ії представників в Рівненській області.

Про це заявили представники УНСО, які надіслали лист на адресу сайту "ВСЕ".

"У інтерв’ю одному з інтернет-видань Рівного, Ярослав Гранітний зазначив, що «не підтримує сміттєву люстрацію», яку розпочали УНСОвці по відношенню до комуністів та регіоналів (зокрема, до Олександра Данильчука). Цією заявою він засвідчує підтримку політики партії регіонів і зрадників України.

Якщо ж завтрашня (засідання сесії Рівнеоблради 3 жовтня, - прим.ред.) сесія облради пройде спокійно, то лише для того, щоб депутати нарешті зібралися та проголосували важливі питання з максимальною ефективністю для області, а не тому, що так сказав Гранітний.

УКРАЇНСЬКА НАРОДНА САМООБОРОНА РІВНЕНЩИНИ ОФІЦІЙНО ЗАЯВЛЯЄ:

Після загибелі Олександра Музичка (Сашко Білий) рівненську обласну організацію УНСО очолив Андрій Мітюхін. Також, він є головою міської організації УНСО. Олександр Пантюхов є заступником міської організації УНСО.

Українська націоналістична самооборона, яку очолює Гранітний немає жодного відношення до УНСО і ії представників в нашій області. Гранітний перекручує факти, використовуючи абревіатуру і символіку УНСО.

Ярослав Петрушин (Гранітний) ніколи не був командиром УНСО на Рівненщині і таким не являється. Так само, він не є членом організації УНСО (Українська народна самооборона) ще з березня, коли його вигнав Сашко Білий, зірвавши з нього шеврони УНСО. Всі його заяви вважаємо чорним піаром та початком передвиборчої кампанії.

Українська народна самооборона (УНСО) заснована ще в 1991 році", - йдеться у листі.

Коментарі

Мене дуже забавляють заяви так званого "унсо" імені пантюхова-пандрака. Люди або сліпі, або навіть читати не вміють,я так розумію? Самі ж викинули статтю з вікіпедії де вказані ті речі, від яких і відхрещуються. Якщо ці "унсовці до мозга костей" відносять себе до УНСО Шухевича, то повинні знати, що організація має повну назву ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛІСТИЧНА САМООБОРОНА". Назва дана була в 2007 році.
А тепер трішки з вікіпедії:
2007 рік — створена Всеукраїнська громадська організація «Українська Націоналістична Самооборона» голова Юрій Шухевич.
Станом на квітень 2012 року існують кілька різних організацій УНА-УНСО:
Всеукраїнська громадська організація «Українська народна асамблея — Українська національна солідарна організація» (УНА-УНСО) Юрія Тими.
Всеукраїнська громадська організація «Українська Національна Асоціація — Українська Народна Самооборона» (УНА-УНСО) Андрія Шкіля
Всеукраїнська громадська організація «Українська Націоналістична Самооборона» (УНСО).
Українська Національна Асамблея (УНА), яку очолюють Юрій Шухевич та Микола Карпюк. Офіційно зареєстрована партія.
Як заявив у січні 2014 року речник «Правого сектору» Артем Скоропадський, справжнім УНА-УНСО є УНА-УНСО Шухевича, тоді як інші однойменні структури є маргінальними організаціями, що складаються з кількох учасників[12].
То що виходить? Чех і КО - маргінали шкіля. Проте є інший момент...Сашко Білий підпорядковувався ВГО УНСО Шухевича, а ви - ні.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.