Мер Рівного відреагував на повідомлення про руйнування дитячого майданчика

Мер Рівного Володимир Хомко дав розпорядження відремонтувати дитячий майданчик, що знаходитья на Пагорбі Слави. Таким чином керівник міста відреагував на повідомлення батьків через місцеві ЗМІ про те, що новий майданчик руйнується.

Як відомо, близько двох місяців тому у Рівному на пагорбі Слави було урочисто відкрито дитячий майданчик (гойдалки, пісочницю, ігровий автомобіль, лавочки тощо). А вже цими днями невідомі вандали чимось важким і гострим пошкодили гірку та зняли деякі елементи з дитячого автомобіля.

- Здивувати мене практично неможливо, адже з 20-30 дитячих майданчиків, які щороку встановлює міська влада, половина до зими – „не доживає”. На жаль, з цієї точки зору ми до Європи не наблизились ні на крок.

Безумовно, мене обурило те, що на дитячій гірці вандалами було прорубано металічний лист та відламано колесо в іграшковому автомобілі. Наразі мною віддано відповідні доручення, вже найближчим часом усе це буде відремонтовано.

В майбутньому ми будемо регулярно слідкувати за станом цього майданчику, адже він стоїть не у дворі житлового будинку, а в парку. Тож, у разі чого, будемо одразу ремонтувати. Відповідатиме за це комунальне підприємство „Трест зеленого господарства”, - так прокоментував ситуацію міський голова Володимир Хомко, - йдеться у повідомленні відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Рівнеради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.