Військові лікарі Рівненщини продовжують надавати меддопомогу у зоні АТО

У Рівненському гарнізонному військовому госпіталі учасники антитерористичної операції на сході України отримують необхідну хірургічну допомогу, різнопланове медикаментозне, фізіотерапевтичне, відновлювальне та реабілітаційне лікування.

Як зазначив начальник військово-лікувальної установи полковник медичної служби Олексій Кльонов, основна увага зосереджена на реабілітації поранених військовослужбовців та їх повернення до нормального повноцінного життя. За весь період військовий госпіталь прийняв понад півтисячі військовослужбовців-учасників антитерористичної операції. Понад двісті пацієнтів ще знаходиться на лікуванні в даний час.

— Більшість хлопців із загальною патологією, також є пацієнти із закритими черепно-мозковими травмами, мінно-вибуховими пораненнями. Усім надається своєчасна кваліфікована медична допомога, — відзначив начальник госпіталя.

Військові лікарі кажуть, що вони вже стали і вихователями, і капеланами, і психологами. Пацієнти діляться з ними своїми спогадами і тим, що наболіло, звертаються за порадою чи розрадою, а тому часто доводиться важкі моменти боїв антитерористичної операції співпереживати з пораненими. Війна для усіх стає неабияким випробуванням на психічну стійкість. Тому, у Рівненському гарнізонному військовому госпіталі працює п’ять психологів, які допомагають учасникам АТО долати моральні травми і готують їх повернутися до нормального мирного життя. Часто спільно з військовослужбовцями  психологічну допомогу отримують і члени їхніх сімей.

Як зазначає полковник медичної служби Олексій Кльонов, з початком дії мирного плану Президента України Петра Порошенка кількість поранених, які надходять із зони АТО, зменшилося в рази. Медики в погонах дбають про пацієнтів з величезною турботою, і завдяки цьому військовослужбовці швидше ідуть на поправку. Про це повідомили у регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України (м.Львів).

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.