ПОРОШЕНКО ПІДПИСАВ ЛЮСТРАЦІЮ

Президент Петро Порошенко підписав закон про люстрацію.

Про це у своєму Твіттері повідомив його прес-секретар Святослав Цеголко, повідомляє Українська правда.

"Порошенко: я прийняв рішення підписати закон. Люстрації бути! Держапарат буде очищено від агентів КДБ і верхівки Партії регіонів", - написав він.

Ключові слова: 

Коментарі

А що вас дивує? У всесвітній історії швидко супер багатими людьми ставали або спадкоємці, або люди з особливими здібностями. А хто може стати блискавично мільйонером а то й мільрдером в надзвичайно бідній державі, догадайтеся з трьох раз:))))))) Ви ж претендуєте на лумаючого;))))

Невже той хто його робив і підписував в той час головою не думали? До переліку документів, які потрібно надати для проходження люстрації є декларація про доходи прабаби і прадіда... повний маразм.

Не підлягає сумніву те, що закон недосконалий, але він є серйозним сигналом для суспільства, що за все "хороше" рано чи пізно прийдеться відповідати. Не зробить відповідних кроків влада - зробить стихійно народ.

Конституційний суд відмінить,навіть і цей ,так званий люстраційний закон.Все це для наївних..

Пане Олексій Ви не уважно читали закон, народні обранці попадають під "люстрацію" згідно цього документу:

"Стаття 3. Суб’єкти перевірки:

б) народні депутати України"

Пане Андрій, Порошенко був не тільки міністром при Януковичу, в нього ще й досі шоколадні фабрики Рошен в Росії працють. Але повірте, що він і інші майданівськи чиновники себе люструвати не будуть, цей закон це свого роду розчищення поля від колишніх ПР, хоча дивлячить, що твориться в країні то починаєш задумуватись над тим, що ПР були маленькими злодюжками у порівнянні із цими ворами в законі

"....це стосується чиновників, а не тих, хто на виборних посадах." Ось тому мета зайняти виборну посаду мотивується не бажанням служити народу , а бажанням мати широку індульгенцію. Через те левова пайка тих, хто були із шкіри лізуть, щоб вернутися назад та ще й діточок і родичів прихопити.Це серйозний недолік закону, який не сприятиме очищенню влади.

Читав закон кажеш? То маєш знати, що це стосується чиновників, а не тих, хто на виборних посадах. Президент у нас виборний, так само як і депутати. Обмежувати права закладені в Конституції ніхто не буде. Там записано: кожен має право обиратись і бути обраним. А от чиновники, які як флюгер, підлаштовуються під кожну владу - на вихід.

ОЦЕ КРУТО! Читав цей закон, це просто жесть, Україна повернулась в часи ІНКВІЗИЦІЇ, а то і раніше. І це на фоні того, що газу в державі на зиму не має і затверджені планові виключення для населення електроенергії.

Люди! Ми дійсно домайданились і вибрали повних ідіо...в до влади.

P.S. Цікаво як Порошенко має пройти люстрацію, якщо він був міністром при януковичу? і вся діюча верхівка влади теж працювали в комсомолі?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.