Надзвичайники Рівненщини отримали нового керівника

03 жовтня в актовій залі Головного управління ДСНС у Рівненській області перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Анатолій Бойко представив колективу Служби порятунку Рівненщини нового начальника ГУ ДСНС полковника служби цивільного захисту Сергія Крука, який до цього часу виконував обов’язки керівника обласного управління.

Про це повідомили з ГУ ДСНС у Рівненській області.

- Сьогодні ми працюємо в дуже не простий час, але за різних умов наші пожежно-рятувальні підрозділи виконують завдання за призначенням. Колектив Служби порятунку Рівненщини завжди був в когорті найкращих, і велика доля цього доробку належить кропіткій та наполегливій роботі саме Сергія Івановича. Керівництво Державної служби України з надзвичайних ситуацій переконане, що з новим керівником підрозділи Головного управління ще більш якісніше виконуватимуть свої професійні обов’язки в плані упередження виникнення надзвичайних ситуацій, ліквідації їх наслідків та надання допомоги населенню, - зазначив Анатолій Бойко. 

Коментарі

Цікаво, які ж це такі заслуги Сергія Івановича???Як відомо, рятувальниками Рівненщини керував не Крук..Напевно, тепер хабарі і безтактовне ставлення до колег називається "вагомим внеском у розвиток служби
"

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.