Семеро освітян Рівненщини отримали по 14 тисяч

В обласному музично-драматичному театрі відбулися урочистості до Дня працівників освіти. Понад 45-тисячний педагогічний колектив Рівненщини привітав заступник голови ОДА Тарас Пустовіт.

- Кожен, хто обирає професію вчителя, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання,- зазначив Тарас Пустовіт.

За словами начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Григорія Таргонського,  впродовж минулого року у дошкільних навчальних закладах області створено  майже дві тисячі додаткових місць, учні загальноосвітніх навчальних закладів щороку здобувають високі відзнаки на всеукраїнських етапах олімпіад, турнірів та змаганнях. Не залишається поза увагою і позашкільна освіта. У 2014 році зросла кількість вихованців позашкільних навчальних закладів. 

Як повідомили в управлінні освіти і науки облдержадміністрації, з нагоди професійного свята педагоги краю отримали грамоти, відзнаки та пам’ятні подарунки від керівництва області. А семеро педагогів та науково-педагогічних працівників нагородили преміями  голови ОДА та обласної ради. Розмір кожної становив понад 14 тисяч гривень.

Ключові слова: 

Коментарі

Прізвища в студію!

Відкрив повідомлення, хотів прочитати імена цих шановних громадян.... прочитати - прочитав, але жодного прізвища, окрім чиновників так і не побачив...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.