Двоє рівненських медиків побували у Литві

За підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні 23 українських лікарі відвідали Литву. Були серед них і представники Рівненщини - лікар ортопед-травматолог, голова профспілки Рівненської обласної дитячої лікарні Віктор Юзепчук і головна медична сестра КЗ «Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер», голова Асоціації медичних сестер Рівненської області Людмила Романішина-Лановська.

Як повідомили з Рівненської ОДА, у профільному Міністерстві Литви медикам презентували принципи роботи системи охорони здоров’я країни. Міністр охорони здоров’я Ріманте Шалашавічюте розповів українським колегам про роботу лікувальних закладів та систему страхової медицини країни.

На прикладі Паневежської республіканської лікарні та реабілітаційного санаторію у місті Лікеней українці ознайомилися з практичною роботою медзакладів Литви. Директор Литовського національного центру крові Іоанна Бікульчєне показала роботу закладу, розповіла про маршрут донора, принципи співпраці з іншими лікувальними установами країни і світу.

Під час робочої поїздки українські спеціалісти зі своїми литовськими колегами детально обговорили можливість подальшої співпраці та реалізацію спільних українсько-литовських проектів.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.