Рівнянам розкажуть про їх права на виборах

6 жовтня о 16.00 год. відбудеться перший вебінар з циклу «Бібліотеки і виборчий процес», присвяченого інформуванню мешканців Рівненщини про права виборців та процедуру виборів.

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека за підтримки Української бібліотечної асоціації, обласного відділення УБА та Посольства США в Україні розпочинає новий проект, спрямований на підвищення поінформованості мешканців Рівненщини стосовно процедури виборів ‑ "Бібліотеки і виборчий процес".

В рамках реалізації проекту, передбачається проведення шести тематичних вебінарів, які познайомлять учасників з виборчим законодавством, процедурою проведення виборів до органів державної влади та місцевого самоврядування, а також правами і обов'язками виборців.

Теми вебінарів:

"Вибори як елемент демократії. Виборчі права громадян України та механізми їхньої реалізації";
"Нормативно-правова база виборчого процесу. Діяльність Центральної виборчої комісії";
"Вибори народних депутатів до Верховної Ради України";
"Вибори Президента України";
"Вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів";
"Можливі порушення виборчих прав громадян. Способи захисту і відповідальність";

26 жовтня в Україні відбудуться позачергові вибори до Верховної ради. Їхній результат багато в чому залежатиме від свідомості та обізнаності виборців. Бібліотека, як інституція, яка надає громаді необхідну інформацію та напротязі всієї історії своєї діяльності забезпечувала громадян доступом до правових та офіційних оприлюднених матеріалів, вбачає своїм прямим обов'язком реалізувати просвітницький проект, спрямований на подолання необізнаності жителів Рівненщини у сфері виборчого права.

Завдяки розгалуженій мережі бібліотечних закладів по всій області (загалом 578 бібліотек), де транслюватимуться вебінари, їх учасниками зможуть стати мешканці найменших населених пунктів Рівненщини.

Для того, щоб зробити заходи максимально цікавими та корисними, матеріал представлено у вигляді інформаційних слайдів, які демонструватимуться та одночасно коментуватимуться диктором.

До проекту залучатимуть експертів, які роз'яснюватимуть деякі теми. Наразі, експертами-партнерами погодилися бути: Рівненське обласне відділення "Комітету виборців України" та відділення громадської організації "Опора" у Рівному - "Опора - Рівне".

Організатори радять долучатися до всіх вебінарів ‑ це дозволить краще орієнтуватися у кожній темі та виборчому праві загалом.

Приєднатися до першого вебінару можна буде 6 жовтня о 16.00 год. за посиланням: http://youtu.be/CaAhByvpUu8.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.