У Дубенському замку школярі проведуть хімічні експерименти

12 жовтня на території Дубенського замку під відкритим небом буде розміщена такі собі імпровізована «альтернативна лабораторія», у якій учасники дивуватимуть відвідувачів заходу неочікуваними фізичними, хімічними, біологічними експериментами та інженерно-технічними винаходами. Захід відбудеться в рамках некомерційного науково-освітнього проекту "Неймовірна наука".

Експерименти можуть показувати не лише досвідчені науковці, а й також звичайні школярі. Все має проходити невимушено, весело й захоплююче.

Тому разом з любителями цікавої науки з Дубна, Рівного, Тернополя, Кременця, Києва та інших міст відвідувачі заходу зможуть запалити міні-вулкани, доторкнутися до рідини, яка є одночасно і рідкою, і твердою, переконаються як ефектно можна смажити сосиски без вогню, запалюватимуть сірники лазером, розводитимуть багаття за допомогою шоколадки і батарейки, побачать оптичні ілюзії, спробують спалити гроші, які не горять, відчують себе справжніми дослідниками. І ще багато-багато чого незвичного на перший погляд з науки та цікавого з технічних винаходів.

Окрім технологічно складних частина експериментів обов’язково базується на зовсім буденних предметах: м'ячі, клей, фарби, папір, мотузки, повітряні кульки чи навіть соломки для напоїв. Таким чином кожен може з легкістю повторити ці прості експерименти вдома.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.