Рівняни, які проводять роздільний збір сміття можуть виграти поїздку в Європу

Близько 100 контейнерів для роздільного збору сміття вже встановило ТзОВ «Санком-Рівне» на низці вулиць, де надає послуги вивезення побутових відходів. Ще стільки ж планується розмістити найближчим часом на решті контейнерних майданчиках міста.

За словами директора «Санком-Рівне» Святослава Євтушенка, сортування і роздільний збір сміття дозволить трохи розвантажити міське сміттєзвалище.

- З кожним днем кількість відходів на рівненському сміттєзвалищі збільшується, а його ресурси теж не безкінечні. Так, як завод із переробки побутових відходів через неузгодженість законодавства не працює, ми вирішили піти іншим шляхом – роздільний збір сміття. Це не лише допоможе зменшити кількість відходів, які потрапляють на сміттєзвалище, а й сприятиме економії енергоносіїв. Адже це дозволить до 70% відходів використовувати повторно як сировину. У той час, як несортованих відходів можна обрати для переробки лише до 15% корисних компонентів. Зібране у Рівному сміття сортується на фракції і відправляється на переробку. Надалі його використовують, як вторинну сировину. Тому ми просимо рівнян підтримати цю ініціативу – сортувати сміття вдома та викидати в окремий контейнер, - каже Святослав Євтушенко.

А, щоб заохотити рівнян до сортування сміття «Санком» проводить перший в Україні екологічний конкурс «Стань європейцем вже сьогодні». Переможець конкурсу отримає путівку в тур по містах Європи.

Щоб взяти участь у конкурсі потрібно розпочати сортувати сміття у себе в дома, викидати його в окремий контейнер та поділитися своїм досвідом запровадження роздільного збору сміття на фото. Фотографії з інформацією про їх автора можна надсилати у приватні повідомлення на сторінку «Санком-Рівне» в «Фейсбуці», на електронну адресу mysankom@gmail.com, або приносити в офіс компанії за адресою: м. Рівне, вул. Шевченка, 45 (1 поверх). Наразі до участі в конкурсі долучився лише один учасник.

Нагадаємо, «Санком» запровадило в місті систему роздільного збору сміття. У спеціальні контейнери можна викидати папір, картон, пластик, поліетилен, скло та метал.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.