Медзаклади Кореччини готові приймати пацієнтів взимку

Підготовка закладів охорони здоров'я Кореччини розпочалась ще в травні, повідомили в райдержадміністрації. Так, у всіх відділеннях ЦРЛ проведено поточні ремонти. Зокрема, вхідні двері поліклінічного відділення замінено на енергозберігаючі – металопластикові. У дитячому, кардіологічному, інфекційному та хірургічному відділеннях реконструйовано водоканалізаційну мережу. Окрім того, в районній лікарні перекрили 150 метрів квадратних даху, замінено 200 метрів каналізаційної мережі.

Підготовлена до роботи єдина котельня, яка працює на твердому паливі.Нагадаємо, що в Корецькій центральній районній лікарні ще торік відмовилися від газу. Котельню медзакладу перевели на альтернативне паливо. Переобладнали її завдяки місцевому теплопостачальному підприємству.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, поточні ремонтні роботи проведені у всіх медзакладах Корецького району. Заключені договори на поставку палива, електроенергії, води та кисню. На даний час ведеться робота по доброчинній заготівлі продуктів та овочів для харчування хворих.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.