Фінансування Рівненської обллікарні збільшать

Наступного року може збільшитися фінансування Рівненської обласної лікарні. Про це заявив голова облради Михайло Кириллов під час вручення почесних грамот медичним працівникам ортопедо-травматологічного відділення Рівненської обласної клінічної лікарні з нагоди 55-річчя від дня заснування відділення.

Завідувач відділення Валентин Піонтковський ознайомив голову обласної ради з діяльністю відділення. Тут надається спеціалізована медична допомога хворим з усіма видами пошкоджень опорно-рухового апарату за напрямками: хірургічне лікування патології хребта, ендопротезування кульшового та колінного суглобів, остеосинтез переломів кісток, артроскопія колінного, плечового та гомілково-стопного суглобів, хірургічна корекція вроджених та набутих вад скелету, оперативне лікування доброякісних пухлин кісток, суглобів, м‘яких тканин, екстрена травматологічна допомога, лікування хворих з кістково-гнійною інфекцією.

Як повідомили у прес-службі облради, Михайло Кириллов зустрівся з працівниками відділення та відмітив високу кваліфікацію медичного персоналу. За 55 років існування відділення медики виконали понад 39 тисяч операцій та відновили працездатність багатьох жителів Рівненщини.

 - Раніше  влада більше звертала увагу на будівництво шкіл та інших об’єктів на поліссі Рівненщини, що безумовно добре, але, чомусь забувала про ті заклади, які є життєво важливими для області. Я вважаю, що це не правильно і вже на 2015 рік маємо передбачити кошти, щоб в обласній лікарні вирішити найбільш болючі проблеми. Щоб пацієнти та медичний персонал не відчували дискомфорту, одні під час лікування, інші, під час роботи. Обласна лікарня має бути взірцем. Обіцяти нічого не буду, бо реально складний час, але таке бажання є і буду шукати можливість, - сказав голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.