Дмитро Якимець розповість про виборчий штаб та бухгалтерію. Оn line

Закликаючи політиків до відкритості і прозорості, кандидат у народні депутати Дмитро Якимець починає з себе - відкриває свій виборчий штаб та всю виборчу бухгалтерію.

Про те, якою є насправді місцева «політична кухня», чи можливо вести прозору і чесну виборчу кампанію – громадський активіст, а віднедавна - кандидат у народні депутати Дмитро Якимець розповість завтра, 7-го жовтня журналістам та громадським активістам. Пряму трансляцію із заходу погодився вести сайт «ВСЕ», тож усі бажаючі за допомогою мережі Інтернет зможуть долучитися до зустрічі. Початок трансляції об 11:00. 

Broadcast live streaming video on Ustream

Broadcast live streaming video on Ustream

– Від першого дня роботи виборчого штабу я відкриваю свій офіс, – розповідає Дмитро Якимець. –Експерти, політологи, журналісти, звичайні громадяни матимуть безперешкодний доступ до моєї «виборчої кухні». Усі платежі здійснюватимуться безготівково і виключно через рахунок виборчого фонду. Я не буду залазити до вас в квартири телевізора через проплачені новини чи замовні сюжети, я поважаю ваше право на об’єктивну інформацію. Команда волонтерів, які погодилися працювати зі мною – це громадські активісти, фахівці своєї справи. Усі відкрито покажуть свої договори, з усіх виплат будуть сплачені податки. До того ж усе обладнання, яке використовуватиметься під час виборчої кампанії, вже 24 жовтня планую передати на потреби Української Армії.

Ключові слова: 

Коментарі

Все що нижче сказане Вами погоджуюсь на всі 100% , Віра, любов до Вітчизни і працелюбство поможе нам усім в боротьбі за ті ідеали і бажання народу України!!! Я підкреслюю Народу не тількі нації!!!! Слава Україні!! Приємно було по спілкуватися!! Як сказав мудрець "Сперичатись потрібно тільки з однодумцями"?!

Согласен с Вами. Правда Дмитрию я не мешаю, наоборот мог бы помочь в случае надобности. Хочется верить что то, что он делает - это действительно на благо людей. А насчёт 23 лет и изменений, то слишком уж оптимистично думать, что люди поменяются за год-два. Пока будет жить совдепия, которая ждёт милости от барина - ничего мы не сделаем.
И вопрос наказания чиновников всё таки я буду задавать. т.к. Дмитрий уйдёт дальше и выше, а чинуша останется на месте, и до следующего неравнодушного будет творить беспредел. И что поменяется для тех людей, которые столкнутся с чиновниками? Да ничего, оно как грело зад в кресле - так и будет. Может всё таки начать доводить дела до конца, а не просто "помогать людям"?

Дмитрій ! Я погоджуюсь з Вами частково,і не заперечую , що Ви працюєте над тим щоб поліпшити життя не тільки собі!! Але ж , потрібен час для змін, і цих 23 роки не пройшли зовсім марно! Потрібно вірити в людей! І показувати на свому прикладі як показую Дмитро Якімець! Чому є стимул до спорту більше коли ви ходите до спортивного залу ніж займаєтесь самі у дома? Я думаю , що ви розумієте про що я кажу?! І тому не потрібно Дмитру Якімцю заважати робити добру благодійну справу! Якщо у нас буде багато таких людей як Якімець , але у різних напрямках діяльності, то ми з Вами і наша Україна буде квітнути!!! Я не сперечаюсь! Так! Критика потрібна, тому що це функція контролю, але мусить бути межа, як межа у всьому у нашому житті!!! З повагою до Вас!!

Ориус, я не буду тут во всеуслышание рассказывать, что я делаю для страны и чем занимаюсь. Просто поверьте на слово - делается достаточно. Проблема в том, что процентов 80 людей не хотят ничего менять. Им комфортно жить как раньше - в стаде, делать что и все, но при этом ни за что не отвечать, не развиваться и не меняться. И, зачастую, предлагая человеку помощь - нарываешься на его отрицание и отказ. Он привык жить в наклонённом положении, ему так удобно. Так вот - пока народ не научится распрямляться, и что более важно, пока ему это не понравится - но один "контроль" ничего не изменит. Уж поверьте, знаю этою из собственного опыта.

Ви знаєте?! Легко когось чи щось критикувати, тим більше у стані встановлення Держави з під столітніх принижуваннь та розрухи! А важче самому щось зробити для відродження! Хочаб най менше! Не потрібно боротися за чистоту, потрібно просто не смітити ?!!!

И ещё одно. Он не хочет заняться действительно проблемами города? Просто к примеру - бандитской схемой Хомка и ко. по сокрытию информации о наличии земельных участков, и о выделении данных участков в пользование людям, не хотите заняться? А также созданием незаконных "земельных очередей"? Вот тут действительно мафиозная структура, а "тактику правового решения проблемы" и пакет документов я вам и сам могу дать, без проблем. Да только нет в этом вопросе "правового решения", в Ровно пока нет. Вот вам проблема. Но тут же так не прорекламируешься, как в многоквартирном доме с совдеповкими бабушками, которые три года не могут залатать яму во дворе.

Возможно я и не обладаю полной информацией о достижениях "контроля", я и не претендую на истину в последней инстанции. Но, кроме того что он помогает не самым умным представителям нашего общества реализовать свои законные права, которые они (при желании и небольших усилиях) могли бы реализовать и сами (но это скорее вопрос совдеповского "мне должны"), есть ещё один вопрос. А именно: сколько чиновников было наказано/снято с должностей/уволено? Если они не выполняют своих основных функций, то кроме принуждения к действию, должны быть ещё последствия, не так ли? Просто рекламные сюжетики об этом не говорят - там "звернулись до контролю, було направлено звернення/заяву/скаргу". Ок, ну а дальше то что? Есть такая информация? Сколько чиновников наказано, кто и как именно? Или все остаются на своих местах, активно генерировать новые задачи "контролю" :-)?

Вы, уважаемый, даже не представляете скольким реально помог контроль и этого нет в сюжетах. Да, программа выходит благодаря Дмитрию, но при этом всем любой человек может прийти за бесплатной юридической консультацией, где ему распишут тактику правового решения проблемы, помогут подготовить запросы в УЖКХ, горисполком, заявление в суд.

Сам по себе патриотизм - ещё не показатель. А вот реклама его действительно уже достала. Тупорылые сюжетики по Ровно-1, в стиле "у жителей дома х... (во дворе х...) было всё плохо, пока они не обратились в гром. контроль". Ничего реально этот Якимец не делал и не собирается, только рекламируется из каждой дырки. Как и его "контроль" - без прессы и шагу не ступит.

Шановні пані та панове !! Перестаньте, будьте так ласкаві обливати брудом Українців патріотів, на кшталт як Дмитро Якімець! Не заважайте людині гідній з великим фаховим досвідом робити свою справу, на честь і славу нашої спільної гаряче любимої держави Україна!!! Тільки такі молоді та енергійні , розсудливі та прагматичні, цивілізовані та феєричні, добрі і сердечні як Дмитро Якімець , можуть здолати всі перешкоди на шляху до Великої мрії під назвою щаслива та могутня Україна!!!!ш

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.