Рівненський військовий госпіталь отримає унікальний прилад для лікування опікових ран

8 жовтня, о 12:00 годині, за сприяння групи волонтерів "Допомога армії – Рівне", відбудеться передача у Рівненський військовий госпіталь унікального приладу - дерматом.

Розробник пристрою - кандидат медичних наук із Тернополя Андрій Ковальчук - особисто передасть його в руки головному лікарю Рівненського військового госпіталю Олексію Кльонову.

Деталі за телефоном: 0980716101.

Довідка:

Сім років тому Андрій Ковальчук закінчив Тернопільський медичний університет, працював ортопедом-травматологом, навчався на курсах з комбустіології, а потім на нього чекала робота в лікарняному опіковому відділенні й на кафедрі загальної і оперативної хірургії. Під керівництвом професора, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки  Володимира Бігуняка молодий науковець розробляв електродерматом. 2007 року отримав перший патент, а тепер має їх п’ять.

— Дерматом — стерильна ріжуча головка, яка є змінною, та її використовують одноразово, — пояснює сутність власної розробки Андрій Ковальчук. — Це знижує до мінімуму ризик внутрішньолікарняного зараження пацієнтів небезпечними інфекціями. Він оснащений також автономною системою приводу з блоком акумуляторних батарей. Система приводу герметична і витримує хімічну стерилізацію.

Дерматом можна використовувати повторно, замінивши стерильну ріжучу головку та застосувавши стерильний рукав для захисту системи приводу. Ним уже користуються в опікових центрах нашої країни.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.