Мешканці села Ставки на Рівненщині погрожують перекрити трасу Рівне-Луцьк

Мешканці села Ставки погрожують перекрити трасу Рівне-Луцьк. Таким чином вони протестуватимуть проти намірів сільського голови та окремих депутатів Обарівської сільської ради розкопати рекультивоване сміттєзвалище і просять голову Рівненської обласної ради Михайла Кириллова та інших посадовців втрутитися у ситуацію.

Як повідомили у прес-службі Рівненської облради, біля села Ставки Рівненського району розташоване вже рекультивоване сміттєзалище, яке мешканцям села не заважає. Але окремі депутати Обарівської сільради на чолі з головою Іваном Тимощуком неодноразово на сесіях сільради порушують питання про його розкопування.  На переконання мешканців села, нагальної потреби у цьому нема, пишуть вони у зверненні до Михайла Кириллова.

На думку сільської громади, напередодні чергових виборів місцеві депутати та сільський голова хочуть банально підзаробити. У зверненні вказано, що місцева влада починаючи з 1997 року постійно проводить перевірки, та спрямовує листи в екологічну інспекцію щодо проведення експертиз, але екологічної загрози немає і її ніхто не виявляє. Люди кажуть, що проти розкопування звалища виступає більшість жителів села і коли це питання підіймалося востаннє, люди зібрали більше 200 підписів.

Жителі села погрожують перекрити трасу Рівне-Луцьк, якщо їх вимоги не будуть виконуватися і сільський голова почне розкопувати рекультивоване сміттєзвалище.  

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.