Житель Рівненщини отримав Кубок Києва

Уже в вп’яте в Києві проходить Відкритий Кубок Києва з картонних моделей-копій, який відбувся 27 та 28 вересня в Національному еколого-натуралістичному центрі. В конкурсі приймають участь моделісти з різних куточків України, а також з-за її меж. В попередніх Кубках Києва брали участь також представники Литви, Польщі, Росії, Білорусії, Казахстану та інші.

В цьогорічному конкурсі були представленні 222 моделі з 27 регіонів України в різних номінаціях: автомобілі, залізо-дорожня техніка, бронетехніка, парусники, військові кораблів та інші. Усі моделі це масштабні копії існуючої техніки, які виготовляються моделістами з паперу та картону, проволоки та інших підручних матеріалів.

Кубок Києва з картонних моделей-копій в номінації автоспорт (відкриті колеса – формули) здобув наш земляк житель міста Березне Василь Ящук, який представив на конкурс модель гоночного автомобіля формули 1 Jordan 197 з Гран-прі Бельгії 1997 року в масштабі 1:24. Модель отримала найвищу оцінку - 96 бали та крім золотої медалі здобула і Кубок Києва.

Крім того, в активі нашого моделіста також дві срібні медалі за модель боліду формули 1 McLaren MP4-15 виготовлений в масштабі 1:24 та  модель мотоцикла Mille Miglia Custom Chopper виготовленого в масштабі 1:8, та бронзова медаль за грузовика Рено Магнум команди Lotus-Renault в кузові якої розміщений болід формули 1 Lotus-Renault R-31 2011 року.

Всього на цьогорічний Кубок Києва ним було представлено 10 масштабних моделей – шість гоночних автомобілів формули 1, мотобайк, грузовик та український танк Т-80. Це вже друга поїздка на конкурс Василя Ящука. В минулорічному конкурсі ним було представлено 8 моделей з них дві моделі отримали золото та срібло.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.