Рівненська митниця поповнила держбюджет на півмільярди гривень

Рівненська митниця забезпечила у вересні 449,2 млн.грн. надходжень до держбюджету. Це на 172,6 млн. грн. (або на 62 відс.) більше  від вересня минулого року. Додатково до встановленого індикативного показника казна отримала понад 32  млн. грн. митних платежів.

До держбюджету надійшло 282,7 млн. грн. податку на додану вартість з ввезених до України товарів; 147,2 млн. грн. акцизного податку з підакцизних товарів (продукції); 15, 8 млн. грн. ввізного мита; 2,3 млн. грн. екологічного податку (від ввезення палива); 872,7 тис. грн. мита на нафтопродукти, транспортні засоби та шини до них; 185,9 тис. грн. єдиного збору; 131,3 тис.грн. плати за виконання митних формальностей; 98,1 тис.грн інших надходжень.

За результатами вжитих митницею заходів із забезпечення контролю за достовірністю декларування та повнотою бази оподаткування товарів, до бюджету додатково перераховано 7,5 млн. грн. Зокрема, від заходів контролю за визначенням митної вартості – 6, 6 млн.грн.; правильної класифікації товарів – 538,3 тис.грн.; визначення країни походження товарів – 330,2 тис.грн..

Про це повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області за матеріалами Рівненської митниці.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.